АПУ

АПУ запрошує на XІІI Конференцію корпоративних юристів (юрисконсультів)

Дата: 08.04.2024 18:21

Асоціація правників України запрошує на XІІI Конференцію корпоративних юристів (юрисконсультів), яка відбудеться 18 квітня 2024 року в Києві.

На учасників заходу чекатиме жива дискусія, котра надасть імпульс вашому професійному розвитку та вдосконаленню ваших навичок у сфері корпоративного права. Ми обговоримо актуальні та проблемні питання сьогодення, що дасть вам змогу поглибити свої знання та обмінятися досвідом.

Асоціація правників України запрошує на VII Конференцію з IT-права: #ubaITconf

Дата: 04.04.2024 13:57

Асоціація правників України запрошує на VII Конференцію з IT-права: #ubaITconf, яка відбудеться 11 квітня 2024 року в Києві.

Учасники заходу обговорять актуальні теми у сфері ІТ: від штучного інтелекту й захисту IT-бізнесу у кримінальних провадженнях до структурування ІТ-сектору в Україні та за кордоном, а також можливості та виклики для юриста майбутнього.

АПУ закликає міжнародну спільноту відреагувати на порушення міжнародного права — проведення нелегітимних виборів президента росії на ТОТ України

Дата: 28.03.2024 16:21

Асоціація правників України оприлюднила звернення, у якому закликає міжнародну спільноту відреагувати на порушення міжнародного права — проведення нелегітимних виборів президента росії на тимчасово окупованих територіях України: в Запорізькій, Херсонській, Донецькій, Луганській областях, АР Крим та місті Севастополі. Нижче наводимо текст звернення АПУ:

Згідно з виборчим законодавством росії, нелегітимні президентські вибори в росії, на окупованих територіях України та в анексованому Криму проходили протягом трьох днів, 15-17 березня 2024 року.

Асоціація правників України запрошує на І Форум з антикорупційного права

Дата: 22.02.2024 20:10

Асоціація правників України запрошує на I Форум з антикорупційного права, який відбудеться 7 березня 2024 року в офлайн- та онлайн-форматах.

На вас чекає можливість обміну думками й активної дискусії із провідними фахівцями в галузі антикорупційного права, зокрема суддями, представниками державних органів та досвідченими юристами-практиками.

АПУ презентувала Концепцію відновлення української адвокатури в деокупованому Криму

Дата: 15.02.2024 16:14

Асоціація правників України представила Концепцію щодо відновлення української адвокатури на деокупованих територіях АР Крим та м. Севастополь.

Проєкт Концепції було розроблено Робочою групою з розробки пропозицій та стратегії відновлення діяльності інституту адвокатури на деокупованому Кримському півострові, що розпочала свою роботу восени 2023 року.

Асоціація правників України запрошує на Kyiv Arbitration Days

Дата: 05.12.2023 09:42

Асоціація правників України запрошує на Міжнародну конференцію «Kyiv Arbitration Days: мислити глобально!», яка відбудеться 8 грудня 2023 року в онлайн-форматі.

Цей захід є «must attend» для арбітражних фахівців, які хочуть бути в курсі останніх тенденцій арбітражної спільноти.

У фокусі цьогорічної конференції:

Асоціація правників України запрошує на ІI Форум з трудового права

Дата: 22.11.2023 14:02

Асоціація правників України запрошує на ІI Форум з трудового права, який відбудеться 23 листопада 2023 року в онлайн-форматі.

У фокусі цьогорічного форуму:

  • Сесія 1. Політична.

  • Спеціальна доповідь з презентацією проєкту Закону «Про колективні трудові спори».

  • Сесія 2. Судова.

  • Сесія 3. Військова.

  • Сесія 4. Проблемні практичні питання трудового права, з якими стикається бізнес сьогодні.

Підписка на АПУ