отримання землі

Чи можна безкоштовно отримати земельну ділянку в умовах воєнного стану - роз'яснення

Дата: 28.10.2023 10:20

Українці, які мають статус внутрішньо переміщеної особи, можуть отримати безоплатно земельну ділянку у загальному порядку, як і інші громадяни. Проте, відповідно до Земельного кодексу України, під час дії воєнного стану забороняється безоплатна передача земель державної та комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої передачі та розроблення такої документації.

Чи можна отримати земельну ділянку у приватну власність в умовах воєнного стану?

Дата: 30.09.2022 09:54

Чимало українців, які покинули тимчасово окуповані території і оселилися у безпечних регіонах України, влаштовуючи своє життя, цікавляться можливістю отримати безоплатно земельну ділянку у приватну власність.

Чи можливо це зробити у період воєнного стану та чи мають внутрішньо переміщені особи першочергове право на отримання земельної ділянки, розповідає головний юрист Київського бюро правової допомоги №1 Лариса Вербіло.

Кожен українець має право на безкоштовні 2,28 га землі: покрокова інструкція

Дата: 20.11.2019 23:40

З досягненням 18-ти річного віку кожен громадянин громадянин України має право безкоштовно отримати п’ять ділянок землі під різні цілі: будівництво будинку, гараж, садівництво, особисте селянське господарство і для будівництва дачного будинку. В цілому можна безкоштовно приватизувати 2,28 га землі.

Підписка на отримання землі