ПДФО

Благодійна допомога фізособам: що варто знати про ПДФО та військовий збір

Дата: 10.03.2024 19:50

Цільова та нецільова допомога постраждалим фізособам не оподатковується та не включається до загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку - благодійна, у тому числі гуманітарна допомога, яка надходить на його користь у вигляді коштів або майна (безоплатно виконаної роботи, наданої послуги) та відповідає вимогам, визначеним пп. 170.7 Податкового кодексу України.

Чи будуть оподатковуватися ПДФО надходження на карту фізособи?

Дата: 10.01.2024 19:25

 

Досі не вщухають спори щодо того, чи будуть оподатковувати усі доходи на картки громадян, чи не будуть.

Нагадуємо в опублікованій нещодавно Нацстратегії доходів є пункт 4.2.3(b): «Впровадження заходів, спрямованих на безпеку використання даних та доступ до інформації про обсяг та обіг коштів платників податків на їх рахунках у банках». Про цей момент вже говорили у мережі і зазначали у відповідях вище – реформа ДПС, коли відбудеться розкриття банківської таємниці, але отримані дані будуть зашифровані.

Сплачене військовими ПДФО повністю компенсується за рахунок коштів з держбюджету

Дата: 27.09.2023 21:42

Відповідно до законодавства України, доходи військовослужбовців підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб (ПДФО), і відповідні суми податку утримуються з їхніх заробітних плат. Однак, сума утриманого ПДФО компенсується військовослужбовцям назад за рахунок коштів з держбюджету.

Про це повідомляє Мінфін. 

Підписка на ПДФО