Польща

У Польщі запустили ще одну програму підтримки українців: де і кому можна її отримати?

Дата: 28.07.2022 09:57

Українські переселенці у Польщі можуть отримати фінансову допомогу від громадської організації «Польська гуманітарна акція» (Polska Akcja Humanitarna).

«Програма тимчасової допомоги» (Temporary rapid assistance, TeRA) передбачає виплати у розмірі 710 злотих на одного заявника та по 610 злотих на кожного члена родини протягом 3 місяців.

Програма діє у 5 польських містах і оформити заявку на підтримку можна у: Перемишлі, Старгарді, Кошаліні, Ольштині, Бартошице

Українським біженцям дозволили в’їжджати до Польщі та подорожувати Європою

Дата: 23.07.2022 10:36

З 23 липня електронний документ в аплікації Diia.pl разом з діючим документом подорожі дозволить українським мігрантам легально та безперешкодно перетинати внутрішні кордони ЄС, повідомляє Inpoland з посиланням на MSWiA.

Для українців спростили отримання Карти поляка в Польщі

Дата: 21.07.2022 23:21

У Польщі спростили процедуру отримання карти поляка. Згідно з оновленням, українці можуть подати документи на отримання чи продовження терміну дії Карти поляка на території Польщі. Раніше громадяни України повинні були звертатися до польського консульства в Україні.

Про це повідомляє Держприкордонслужба з посиланням на МЗС Польщі.

Польща планує забезпечити житлом українських біженців

Дата: 17.07.2022 11:20

Уряд Польщі планує забезпечити біженців з України недорогим муніципальним житлом, щоб допомогти інтегрувати їх у польський соціум.

Про це повідомляє businessUA з посиланням на інтерв’ю міністра канцелярії прем’єр-міністра Агнэшки Сцигай Polska Agencja Pracova.

Зокрема, вона розповіла, що готується проект Міжвідомчої стратегії для допомоги в інтеграції біженців з України.

Допомога у 4500 злотих для українських медиків у Польщі: які умови отримання?

Дата: 14.07.2022 19:14

Українські біженці які проживають у Польщі, можуть отримати фінансову допомогу розміром 4500 злотих. Проте для цього потрібно мати певну спеціальність, а також виконати низку умов.

Деталі повідомляє socportal.info.

Українцям у Польщі додатково виплатять по 300 злотих підтримки на дітей

Дата: 28.06.2022 22:00

З 1 липня у Польщі стартує прийом заявок на програму "Добрий старт", якою можуть скористатися українці.

Як повідомляє "Сегодня" з посиланням на урядовий портал Польщі, програма передбачає 300 злотих (1994 грн) на шкільний стартовий набір для кожної дитини, яка навчається.

Заявки можуть подавати усі, незалежно від рівня доходу. Є можливість зробити це онлайн.

У Польщі відміняють безкоштовний проїзд для українських біженців

Дата: 26.06.2022 15:13

Безкоштовний проїзд для громадян України територією Польщі буде діяти до четверга, а з п’ятниці поїздки відбуватиміться за загальними правилами.

Про це повідомив польський перевізник.

Безкоштовний проїзд для громадян України у 2-му класі поїздів економ категорій TLK та IC були впроваджені перевізником PKP Intercity - першим залізничним перевізником, який надав таку можливість. За останні дні червня послугами PKP Intercity скористалося понад 2,3 мільйона громадян України.

Нова допомога від німецького фонду у 700 злотих для біженців у Польщі: як отримати?

Дата: 20.06.2022 13:28

Українські біженці, які перебувають у Польщі, можуть отримати додаткову грошову допомогу від німецької благодійної організації Diakonie Katastrophenhilfe. Виплати розраховані мінімум на три місяці. Гроші отримуватимуть всі члени сім'ї.

Хто може претендувати на допомогу та які документи потрібні пише ukrayina.pl.

Польща з липня припиняє виплату щоденної допомоги українським біженцям

Дата: 04.06.2022 23:35

Польща виплачуватиме допомогу українським біженцям у 40 злотих на день тільки до 1 липня.

Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на повідомлення заступника міністра внутрішніх справ Польщі та уповноваженого польського уряду у справах біженців Павела Шефернакера.

Зокрема, Шефернакер зазначив, що польський уряд із 1 липня припинить виплати по 40 злотих на день (близько 276 грн) на харчування та проживання українських біженців.

Центр Дія.Бізнес: вимушені переселенці зможуть скористатися послугами у Варшаві

Дата: 14.05.2022 12:30

Понад 3 млн українців через повномасштабну війну виїхали до Польщі, яка прийняла найбільшу кількість українських вимушених переселенців.

На численні запити Мінцифра, Мінекономрозвитку та технологій Польщі, Польська агенція інвестицій та торгівлі за підтримки компанії Mastercard відкривають центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Варшаві.

У центрі Дія.Бізнес у Варшаві українці зможуть:

Підписка на Польща