протезування

Хто має право на безоплатний протез в Україні та як його отримати - роз'яснення Мінсоцполітики

Дата: 11.04.2024 14:35

Протезування в Україні — безоплатне і держава гарантує встановлення якісних протезів, а також покриває їх обслуговування та, за потреби, ремонт.  Для отримання якісного протеза не потрібно чекати встановлення інвалідності. 

Про це повідомляє Мінсоцполітики.

Щоб отримати протез, необхідно подати документи. Це можна зробити онлайн через електронний кабінет особи з інвалідністю, у центрі надання адміністративних послуг, або в управлінні соціального захисту населення. 

Як безоплатно зробити протезування розповіла радниця міністра соцполітики Олена Кульчицька

Дата: 25.01.2024 17:41

На забезпечення допоміжними засобами реабілітації на 2024 рік виділено понад 4,5 млрд гривень і немає потреби збирати гроші для тих, хто потребує протезування.

Про це повідомила радниця міністра соціальної політики Олена Кульчицька в ефірі Українського Радіо.

Вона зауважила, що на забезпечення біонічними руками і ногами на цей рік у бюджеті виділено мільярд гривень - можна отримати високофункціональний протез за рахунок коштів бюджету.

Урядом розширено можливості державної програми протезування

Дата: 16.10.2023 08:53

Розширено можливості державної програми протезування. Учасники бойових дій зможуть отримати протез підвищеної функціональності без здійснення первинного протезування механічним протезом. 

Відповідні зміни до Постанови №518 підтримав Кабмін.

Що це означає розповіли у Мінсоцполітики.

У Мінсоцполітики розповіли як обрати протезне підприємство?

Дата: 25.08.2023 12:02

Люди, які потребують допоміжних засобів реабілітації, зокрема протезування, мають право обрати будь-яке підприємство, опираючись на власні потреби та комфорт. 

Так, у Мінсоцполітики зазначають, що компанію для протезування можна обрати на власний розсуд із близько п'яти десятків представлених на ринку.  

Їх перелік можна знайти:

Підписка на протезування