Резерв+

Інструкція щодо генерації копії військово-облікового документу в "Резерв+"

Дата: 13.07.2024 10:34

З 18 червня 2024 року військово-обліковий документ у «Резерв+» отримав таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи тимчасове посвідчення.

Копію військово-облікового документа можна за кілька кліків згенерувати у застосунку «Резерв+»:

  1. Увійти до застосунку й оновити дані.
  2. Далі користувач отримає документ із QR-кодом.
  3. Після цього потрібно натиснути три крапки біля документа.
  4. Обрати «Завантажити PDF».
  5. Зберегти PDF-файл.

Документ можна роздрукувати та надавати всюди, де він необхідний.

Суди скасовують штрафи ТЦК: в чому проблема українського законодавства?

Дата: 06.07.2024 20:48

Ані в профільному законі, ані в підзаконних актах, що регулюють питання військового обліку, і мали б бути доведені до громадськості шляхом опублікування у друкованих видання або ж у відповідних базах нормативно-правових актів, не міститься посилання на реєстр «ОБЕРІГ». Така ж історія і з «Резерв+».

Міноборони та Кабмін пояснили, що відповідна постанова про порядок ведення Реєстру «Оберіг» засекречена. Однак тоді незрозуміло, чому в інших, вже опублікованих постановах про військовий облік жодним чином не згадуються ані «Резерв+» ані реєстр «ОБЕРІГ»?

В Міноборони назвали п'ять міфів, через які військовозобов'язані бояться оновлювати дані у Резерв+

Дата: 05.07.2024 18:28

В Україні з 18 травня триває кампанія з оновлення військово-облікових даних для військовозобов'язаних громадян. За статистикою більшість оновили інформацію про себе через мобільний застосунок Резерв+. Як повідомляє Міноборони, цією послугою вже скористалися понад два мільйони українців.

Однак, останнім часом в інтернеті з'являється все більше "страшилок", через які люди бояться використовувати Резерв+ для оновлення даних.

В додатку "Резерв+" тепер відображається актуальний статус бронювання

Дата: 26.06.2024 16:09

Актуальний статус бронювання тепер відображається  в застосунку "Резерв+".

Про це повідомила заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко.

"Ми цифровізували паперові бронювання. Взяли накази про бронювання у Мінекономіки та занесли 340 000 записів до реєстру Оберіг. Щоб актуальна інформація про бронь відображалась в електронних військово-облікових документах наших громадян", - зазначила вона.

Катерина Черногоренко також повідомила, що наразі не у всіх бронь може з'явитись в "Резерв+".

QR-код і дистанційне виправлення помилок: у Міноборони розповіли про нові функції застосунку "Резерв+"

Дата: 18.06.2024 09:58

У застосунку "Резерв+" зʼявилися нові функції, зокрема військово-обліковий документ через QR-код і дистанційне виправлення помилок.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

У Міноборони працюють над можливістю надсилання направлення на ВЛК в онлайн-режимі

Дата: 14.06.2024 17:12

У Міністерстві оборони України розглядають можливість впровадження технічного рішення для надсилання направлення на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) тим, хто має статус "обмежено придатний", що був нещодавно скасований.

Про це в ефірі "Суспільного" розповіла заступник Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

Заступник Міністра оборони Черногоренко: QR-код у застосунку Резерв+ матиме повну юридичну силу, також і на кордоні

Дата: 08.06.2024 21:16

У застосунку Резерв+ з 18 червня заплановано запровадження QR-коду, що надасть повної юридичної сили електронному військово-обліковому документу, в тому числі для перетину кордону.

Про це в ефірі «Суспільного» розповіла заступник Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

"Нарешті будуть об’єднані всі папірці в одну оновлювану сутність, це буде військово-електронний документ", — зазначила Черногоренко.

Мобільний додаток "Резерв+" не замінює фізичного візиту до ТЦК та СП

Дата: 08.06.2024 12:43

З одного боку Міністерство оборони України працює над розширенням функціоналу «Резерв+», однак наразі користувачів, які використали цей застосунок, все одно направляють до ТЦК та СП.

Через «Резерв+» можна оновити такі дані, як електронна пошта, номер телефону та фактичне місце проживання. Однак, цього недостатньо для повного дотримання правил військового обліку.

Мобільний додаток "Резерв+": невизначеність у питанні юридичного статусу застосунку

Дата: 04.06.2024 08:43

18 травня 2024 року у Міноборони повідомили про запуск застосунку «Резерв+», через який військовозобов’язані можуть уточнити свої військово-облікові дані. Але є багато питань щодо статусу застосунку та юридичних наслідків дій осіб в цьому застосунку, наприклад, коли вони неправильно вказують свою адресу, номер телефону чи електронну пошту.

Понад 700 тис українців перебували у безпідставному «розшуку» у «Резерв+»: в Міноборони заявили про вирішення ситуації

Дата: 29.05.2024 16:52

710 000 громадян знято з безпідставного "розшуку" завдяки застосунку "Резерв+", який допоміг вирішити цю проблему. Потрібно авторизуватись у застосунку повторно, щоб побачити свій оновлений статус.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Вона зазначила, що відомство усуває помилки у обліку військовозобов'язаних і, зокрема, через зстосунок "Резерв+" стали очевидні прогалини у реєстрі "Оберіг".

Підписка на Резерв+