суддя Тандир

Справа Тандира: обвинувачений перебуватиме під вартою до 2 червня 2024 року

Дата: 05.04.2024 19:27

Смертельна ДТП на блокпосту за участі судді Олексія Тандира - за клопотанням прокурора обвинувачений перебуватиме під вартою до 2 червня 2024 року.

За клопотанням Київської міської прокуратури Святошинський районний суд міста Києва продовжив термін дії запобіжного заходу судді, який обвинувачується у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння.

Ухвалою суду запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави продовжено на 2 місяці, до 2 червня 2024 року включно.

Справа судді Тандира: обвинувачений у вбивстві нацгвардійця хоче мобілізуватися

Дата: 14.02.2024 10:18

Суддя Олексій Тандир, який керуючи автомобілем на підпитку, збив насмерть нацгвардійця на блок-посту, вимагає його мобілізувати до конкретної військової частини.

Так, під час розгляду клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу, Тандир подав клопотання про відвід прокурора. Зокрема, як каже обвинувачений, ще 19 грудня він звернувся до прокурора Михайла Доманіцького з заявою про бажання мобілізуватися.

Арештований суддя Олексій Тандир, який збив насмерть нацгвардійця, продовжує отримувати зарплату

Дата: 07.02.2024 12:38

Суддя Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир, який збив насмерть нацгвардійця та перебуває під вартою, продовжує отримувати заробітну плату як суддя.

Про це зазначається у відповіді територіального управління ДСА в Київській області, повідомляють Українськi Новини.

Незважаючи на арешт, йому нараховується та виплачується посадовий оклад. Зокрема, за час перебування в СІЗО Тандир отримав понад півмільйона гривень.

Справа судді Олексія Тандира: Святошинський суд м. Києва оголосив три рішення

Дата: 20.12.2023 14:30

Святошинський суд міста Києва оголосив три рішення у справі судді Олексія Тандира.

Зокрема, як повідомила журналіст Ганна Мамонова було прийнято наступне:

1. Суддя продовжив до 17 лютого запобіжний захід Тандиру у вигляді тримання під вартою.

Клопотання прокурора задовольнили.

2. Суддя частково задовольнив клопотання адвокатів родини загиблого Вадима Бондаренка та прокурора про арешт всього, що є у вже розлученого подружжя Тандирів.

Підписка на суддя Тандир