проїзд

"Укрзалізниця" планує суттєво підвищити вартість квитків

Дата публікації: пт, 02/08/2019 - 10:57

«Укрзалізниця» заявляє, що 2019 року планує на чверть підняти вартість тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом. При цьому в компанії наголошують: щоб зробити перевезення беззбитковими, вартість квитків потрібно підняти більш як у два рази, а тарифи на перевезення багажу – майже у 3,5 рази.

Подорожание проезда в Киеве - Кличко подписал распоряжение

Дата публікації: чт, 07/12/2018 - 21:55

Киевская городская государственная администрация подписала распоряжение о повышении тарифов в общественном транспорте столицы с 14 июля.

Как пишет «Слово и Дело», об этом в четверг, 12 июля, сообщает пресс-служба ведомства.

Так, пассажиры, которые регулярно пользуются общественным транспортом и бесконтактными картами, будут иметь возможность платить за 1 поездку в метрополитене от 6,50 гривен (в случае единоразового приобретения 50 поездок). Разовый же билет будет стоить 8,00 гривен.

«Укрзалізниця» найближчим часом планує підвищити ціни на квитки

Дата публікації: сб, 05/19/2018 - 23:42

«Укрзалізниця» найближчим часом планує підвищити ціни на квитки майже на всі потяги. Відповідний наказ знаходиться на реєстрації в Мін’юсті.

Документ передбачає двоетапне зростання тарифів – щоразу на 12 відсотків, повідомляє УНН.

Тарифи будуть проіндексовані у всіх категоріях поїздів та вагонів, крім вагонів 1-го класу потягів «Інтерсіті+». Також проіндексують тарифи на перевезення багажу і вантажобагажу на 100 відсотків. Таким чином, тарифи зростуть удвічі.

відео / фото