зроблено в Україні
Україна співпрацюватиме із агенцією Made in Britain для просування українських виробників на світові ринки - Мінекономіки
Британське об’єднання виробників Made in Britain підтримує програму «Зроблено в Україні», яка спрямована на підтримку українських виробників.
Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко та представник Made in Britain Джордж Міддлтон підписали Меморандум про співпрацю у сфері виробництва, - повідомляє Мінекономіки.
Компенсація 15% за купівлю української техніки та обладнання: до програми долучилось ще п'ять виробників
Відтепер можна отримати компенсацію 15% за купівлю техніки та обладнання ще п’яти українських виробників.
До оновленого переліку додано ще 50 товарів від наступних виробників:
▪️ ТОВ «ТДС УКРСПЕЦТЕХНІКА»;
▪️ ТДВ «Дизельмаш – КГУ»;
▪️ ТОВ «Завод Кобзаренка»;
▪️ ТДВ «Укрліфтсервіс»;
▪️ ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АВТОЗАВОД».
Якщо ви виробник і хочете долучитись до програми, або покупець і хочете скористатись програмою — інструкції для вас:
Виробникам:
"Зроблено в Україні": як виробнику дронів отримати пільговий грант від держави?
Виробники БпЛА зможуть отримувати від держави до 80% від вартості поданого проекту. Така можливість діє для підприємств, що працюють на всій контрольованій території України, повідомили в Уряді.
Заявку на грант можна подати через портал Дія за встановленою формою. До заявки додається бізнес-план проекту, на який передбачається спрямувати грантові кошти.
Розмір гранту – до 8 млн гривень (на обладнання).
Після отримання гранту необхідно:
Виробники дронів зможуть отримувати грант у розмірі 80% вартості поданого проекту
Підприємства, що виробляють дрони, зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проєкту. Пільговий режим надання грантів таким виробникам буде діяти на всій контрольованій території України.
Про це повідомляє Мінекономіки.
"Зроблено в Україні": Кабінет міністрів затвердив зображення торговельної марки
З метою популяризації товарів українського виробництва, сприяння збільшенню внутрішнього попиту на товари національного виробника та підвищення рівня обізнаності про національного виробника Кабінет Міністрів за пропозицією Мінекономіки постановив затвердити відповідне зображення торговельної марки.
Мінекономіки повинно провести державну реєстрацію торговельної марки, зображення якої затверджено постановою, а також розробити та затвердити технічний стандарт (брендбук) на основі зазначеного зображення торговельної марки (додаток внизу).