хабар

Хабар у 170 000 доларів отримали прокурори Офісу Генпрокурора - НАБУ

Дата: 16.07.2024 11:30

НАБУ і САП викрили прокурорів Офісу Генерального прокурора на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 170 тис. дол. США за ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.

Одного з прокурорів затримано після одержання неправомірної вигоди. Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України.

Вирішується питання про повідомлення про підозру іншим учасникам злочину.

За інформацією НАБУ

На хабарях затримали одного з головних податківців Києва та одного з головних митників на Прикарпатті

Дата: 15.07.2024 16:13

СБУ викрила на корупції виконуючого обовʼязки заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у м. Києві.

Так, за матеріалами справи, посадовець причетний до вимагання неправомірної вигоди від столичних підприємців.

САП та НАБУ викрили схему легалізації понад 21 млн євро у справі щодо хабаря колишньому Голові ДФС

Дата: 19.06.2024 20:57

За процесуального керівництва прокурорів САП детективи НАБУ викрили схему легалізації частини неправомірної вигоди, яку одержав Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров на свою користь та на користь третіх осіб протягом 2015–2016 років.

Як повідомляється, мова йде про рекордний хабар у розмірі понад 722 млн грн, що надавався за вчинення дій, пов’язаних із забезпеченням відшкодування ПДВ підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам у розмірі понад 3,2 млрд грн.

Суд обрав запобіжний захід адвокату за спробу надання хабаря співробітникам НАБУ і САП

Дата: 06.06.2024 16:10

12 млн грн застави – такий запобіжний захід суд застосував до адвоката, якого викрили на спробі надання хабаря прокурору САП та детективу НАБУ.

Слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та застосував до столичного адвоката, якого викрили на пропозиції надати прокурорам САП та детективам НАБУ хабар у розмірі 200 тис. дол. США, запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 12 млн грн.

Також на підозрюваного покладено такі процесуальні обов’язки:

Адвоката ЮК Міллер викрили на спробі підкупу співробітників НАБУ і САП: у юридичній компанії відреагували

Дата: 05.06.2024 05:52

Детективи НАБУ викрили адвоката одного з столичних адвокатських об’єднань на пропозиції надати хабар у розмірі 200 тис. дол. США.

Як повідомили в антикорупційних органах адвокат пропонував ці кошти прокурорам САП та детективам НАБУ за прийняття рішення про передачу кримінального провадження стосовно його підзахисного у справі щодо заволодіння електричною енергією ПрАТ «НЕК «Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн до іншого органу досудового розслідування.

На Дніпропетровщині голову райсуду та посередника викрили на одержанні 2500 доларів хабаря

Дата: 25.04.2024 15:48

НАБУ спільно з САП та управлінням стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Нацполіції викрили голову одного з районних судів на Дніпропетровщині та посередника на отриманні 2500 доларів США неправомірної вигоди. 

Як повідомляють у антикорупційних органах, у межах досудового розслідування було встановлено, що голова суду, діючи за посередництва з іншою особою, одержав 2 500 доларів США від громадянина за зняття арешту з майна, яке було вилучено в межах кримінального провадження.

Перед судом постане адвокатеса з Рівного, яка обіцяла «домовитися» з правоохоронцями про закриття справи - ДБР

Дата: 12.04.2024 15:11

Працівники ДБР та СБУ завершили досудове розслідування щодо адвокатеси з Рівного, яка хотіла надурити чоловіка на 7,5 тис. доларів США.

Обвинувальний акт скеровано до суду - повідомляють в ДБР.

Як зазначено, громадянин звернувся до адвокатеси за юридичною допомогою для своєї доньки. Вона була фігуранткою у справі щодо несанкціонованого втручання в роботу інформаційних систем (ч. 3 ст. 361 КК України) і їй могло загрожувати до 8 років в’язниці. Ця справа перебуває на етапі досудового розслідування.

Затримано депутатів Сумської облради, які пропонували керівництву міста 100 тис. дол хабаря

Дата: 26.03.2024 22:46

Співробітники СБУ спільно з НАБУ викрили на корупції двох депутатів Сумської облради які пропонували хабар керівництву військової адміністрації обласного центру.

Як повідомляється за 100 тис. доларів фігуранти хотіли «пролобіювати» об’єднання декількох місцевих медзакладів в одну лікарню і погодити кандидатуру її очільника.

Підписка на хабар