Мінінфраструктури

єВідновлення: відповіді на найпоширеніші питання по програмі компенсації за пошкоджене майно

Дата: 01.03.2024 10:58

У Мінінфрастуктури надали відповіді на найпоширеніші запитання по програмі відбудови житла, яке пошкоджено чи знищено внаслідок російської агресії.

Як дізнатись в якому магазині можна витратити кошти?

Кошти з картки єВідновлення можна витратити лише в тих магазинах чи підрядниках, які офіційно долучились до програми. Перелік учасників програми можна знайти за посиланням

В Україні з’явився сайт із пошуку вакансій у сфері відбудови й транспорту

Дата: 10.12.2023 17:12

Мінінфраструктури разом з Держагентством відновлення, АТ “Укрпошта та АТ “Укрзалізниця”, за підтримки громадської спілки "Українська інфраструктурна асоціація", а також порталу robota.ua створили вебсайт "Робота та відновлення".

На сайті розміщені вакансії в галузях транспорту, зв’язку, будівництва та відбудови в цілому, повідомляє Мінінфраструктури.

Українці зможуть обирати проєкти розвитку власних громад - Мінінфраструктури

Дата: 01.05.2023 20:18

Розроблено законопроєкт № 9165, щодо першочергового спрямування коштів Держфонду регіонального розвитку (ДФРР) на проєкти регіонів, які найбільше постраждали від військової агресії рф. У разі ухвалення законопроєкту Верховною Радою, громадяни України зможуть обирати проєкти для своїх громад, голосуючи за них у застосунку Дія.

Ukraine is Home: в Україні запускають платформу для забезпечення житлом постраждалих внаслідок війни

Дата: 27.01.2023 11:08

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ – UNHCR) підписали Меморандум про співробітництво, який передбачає запуск платформи «Україна – наш Дім» (Ukraine is Home), метою якої є полегшення доступу до рішень з відбудови житла для людей, чиї будинки були пошкоджені або зруйновані під час війни.

США допоможуть у відновленні інфраструктури України: сторони підписали відповідну угоду

Дата: 20.10.2022 10:52

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив, що спільно з Посольством України в США та Послом України в США провели ряд важливих зустрічей.

Зокрема, зустрічі відбулись з Міністром транспорту США Пітом Буттіджеджом, заступницею Адміністратора USAID з політичних питань та питань планування Ізобель Коулман, Державним секретарем Ентоні Блінкеном та помічницею Держсекретаря США з питань регіонів Європи та Євразії Карен Донфрід та Послом Джеймсом О’Браєном.

Процедура оформлення заявки на перетин державного кордону водіями призовного віку 18-60 років

Дата: 23.03.2022 16:05

Міністерство інфраструктури України опублікувало порядок отримання дозволу на виїзд за кордон водіїв призовного віку під час дії воєнного стану.

Рішення про бронювання військовозобов’язаних водіїв приймається згідно з Постановою КМУ від 03 березня 2022 року №194.

Приймаються рішення наступними органами:

Підписка на Мінінфраструктури