Міністр агрополітики та продовольства Сольський відреагував на підозру у заволодінні державною землею

Дата: 23.04.2024 15:11

НАБУ і САП повідомили, що ексголову аграрного комітету ВРУ- чинного міністра агрополітики та продовольства Миколу Сольського викрито на заволодінні державною землею на суму 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн.

Міністр відреагував на підозру у заволодінні державною землею і прокоментував ситуацію у Телеграм каналі Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Сольський зазначив, що події, щодо яких, за інформацією НАБУ, повідомлено про підозру йому та щодо яких поширюється інформація в ЗМІ, стосуються періоду 2017-2018 рр., тобто в час коли він був адвокатом та не був ані Міністром аграрної політики та продовольства України, ані Головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Обставини  семирічної давнини стосуються спору між державними підприємствами та фізособами, зокрема військовими АТО за землі, які були надані останнім у володіння відповідно до закону. Спори вирішуються судами, в тому числі  Верховним судом, і начебто на сьогоднішній день ряд рішень констатують  відсутність права держпідприємств на землі, які, ймовірно, має на увазі НАБУ. 

"Зі свого боку гарантую максимальну відкритість для встановлення істини, але і в цьому немає потреби - всі дані відкриті для правоохоронців, а докази та аргументи сторін перебувають на розгляді судів" - додав міністр.