Міністр оборони Резніков відреагував на стрілянину співробітника ГШ ЗСУ у Києві

Дата: 12.06.2022 12:56

"У п‘ятницю у Києві стався епізод, на який мені хотілося негайно відреагувати не тільки як міністру і громадянину, що багато років виступає за легалізацію і належне впорядкування обігу зброї. А як батьку та дідусю" - написав міністр оборони Олексій Резніков у Фейсбук.

За наказом міністра розпочате службове розслідування для з’ясування усіх обставин інциденту, коли посадова особа Генерального штабу Збройних Сил України – керівник одного з управлінь, вчинила дії, які мають ознаки не тільки дисциплінарного, але й кримінального правопорушення.

Створено відповідну комісію на чолі з заступником Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенантом Євгеном Мойсюком.

На час розслідування посадовець відсторонений від виконання обов’язків.

Якщо у встановленому порядку підтвердяться факти, що внаслідок дій посадовця була загроза настання тяжких наслідків, а саме – ризик для життя та здоров’я дитини, буде зроблено все для справедливого покарання.

"Наші воїни стримують орди ворога, кладуть свої життя, щоб у мирних містах діти були у безпеці, наскільки це можливо під час війни з росією. Коли людина на військовій посаді, маючи погони й одягнена у форму, застосовує свою зброю у спальному районі столиці – буде реакція. Якщо були очікування на безкарність – це помилка" - зауважив Резніков.

Про результати розслідування міністр пообіцяв порінформувати після його закінчення.

За повідомленнями ЗМІ співробітник Головного штабу ЗСУ зі своїм родичем у центрі столиці в ЖК "Казка" у нетверезому стані вчинили ДТП.
Охорона, яка намагалася заспокоїти правопорушників, отримала масу погроз.

"Герой" погрожуючи охоронцям та жителям комплексу зробив постріл і мало не влучив у дітей, що гуляли біля парадного.

Правоохоронці близько 4 годин не могли втихомирити правопорушника.

Відео LIGA.net