Суд по справі Шеремета: Антоненку й Кузьменко продовжено арешт, Дугарь – змінено запобіжний захід

Дата публікації: вт, 05/26/2020 - 12:06

Печерський районний суд Києва 25 травня розглянув клопотання щодо запобіжних заходів підозрюваним у кримінальному провадженні про вбивство журналіста Павла Шеремета – Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь. Про це повідомляє hromadske.

Так, суд задовольнив клопотання прокуратури й залишив Юлію Кузьменко під вартою ще на два місяці, до 24 липня. Андрія Антоненка залишили під арештом до 23 липня. Суд відхилив клопотання про взяття його на поруки.

Водночас суд змінив запобіжний захід Яні Дугарь з домашнього арешту на заставу в 168 тисяч гривень. Однак відмовився задовольнити вимогу захисту, який просив повністю скасувати запобіжний захід. «У неї таких грошей немає. Якщо люди зможуть зібрати – будуть вносити», – сказав адвокат підозрюваної Микола Ореховський, додавши, що це рішення буде оскаржене.

Як повідомлялось раніше, слідство змінило підозри фігурантам кримінального провадження про вбивство журналіста Павла Шеремета – Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь. Слідчі також відкрили окреме провадження щодо невстановлених осіб – організаторів вбивства.

detector.media

відео / фото