озброєння

Україна та США провели спільну інспекцію зброї, наданої американськими партнерами: про результати повідомили в МОУ

Дата: 20.01.2024 18:13

Служба внутрішнього аудиту Міністерства оборони України та представники ЗСУ спільно з представниками Відділу оборонного співробітництва Посольства США провели перевірку озброєння та майна, яке було надано американськими партнерами, в одній з військових частин.

Про результати повідомили в Міноборони.

Зокрема, українські та американські інспектори перевірили три основні позиції:

Виробничі потужності оборонно-промислового комплексу України зросли втричі у 2023 році

Дата: 29.12.2023 18:22

Виробничі потужності оборонно-промислового комплексу (ОПК) України цього року зросли втричі, а по окремих напрямках і в десятки разів.

Про це повідомив Міністр Мінстратегпром Олександр Камишін.

Він зазначив, що нині ОПК України охоплює 500 підприємств, на яких задіяно 300 тисяч працівників і незважаючи на бойові дії, економіка розвивається, а ОПК робить свій вагомий внесок: з 4,9% зростання ВВП України 1,5% дала оборонна галузь у 2023 році.

В Україні вироблятимуть гібридні системи ППО: українська делегація у Вашингтоні досягла відповідних домовленостей

Дата: 07.12.2023 16:36

6 грудня у Міністерстві торгівлі у Вашингтоні відбулася американо-українська конференція щодо обороно-промислової галузі. Учасники конференції з США, України та Європи зосередилися на значному збільшенні виробництва зброї для підтримки боротьби України за свободу проти російської агресії та зміцнення довгострокової самооборони України.

«Укроборонпром» піднявся на 24 позиції в рейтингу світових виробників зброї

Дата: 08.08.2023 12:00

АТ «Українська оборонна промисловість» (Укроборонпром) посіло 65 місце в рейтингу світових виробників зброї за доходами.

Як повідомляє DefenseNews українська компанія за рік піднялася на 24 позиції.

Так, у 2022 році дохід компанії зріс на 70% – до $1,25 млрд проти $754,75 млн у 2021 році.

Зазначається, що більше половини зі ста компаній у списку є американськими, а 31 компанія розташована в Європі.

Процесс вооружения страны начал идти в нужном направлении - осталось дождаться адекватного финансирования - политический эксперт

Дата: 22.03.2023 18:03

Военные эксперты обещают переломный момент в ходе войны уже вот-вот весной… Но пока не понятно, за счет чего этот "перелом" может произойти?! Техники, несмотря на выделяемую Западом и США помощь, пока мало… И более чем за год свое мы производить не начали… Почему?

С этим вопросом «ГолосToday» обратился к политическому эксперту Юрию Гаврилечко. 

ТОП-10 української зброї на війні з Росією: найкращі вітчизняні розробки військової промисловості

Дата: 06.07.2022 19:00

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну наша армія використовує для боротьби з агресором усе доступне озброєння. Поряд з іноземною зброєю, яку постачають партнери, ЗСУ активно застосовує і зброю українського виробництва.

На основі думки військових — офіцерів, бійців ЗСУ, а також експертів — Фокус склав ТОП-10 зброї українського виробництва.

До списку увійшла, зокрема, стрілецька зброя, реактивна артилерія, протитанковий комплекс, танк і БТР. 

"Українська бронетехніка": на що здатні бронеавтомобілі "ВАРТА" та "НОВАТОР"

Дата: 23.03.2022 14:58

Defense Express підготував спеціальний матеріал про компанію "Українська бронетехніка", яка розробила та серійно виготовляє бронеавтомобілі "Варта" та "Новатор", міномети та інше озброєння.

Навколо "Варти", яких поставлено до українського війська понад 150 одиниць, вже створились численні міфи. На що здатний "Новатор"?

Спілкування з керівництвом "Української бронетехніки", яке відкрило завісу над своїми планами на майбутнє, зокрема і про нову зброю під кодовою назвою "Смерека".

Саудівська Аравія придбала партію українських бронеавтомобілів “Козак-5”

Дата: 15.08.2021 16:20

Королівство Саудівська Аравія придбало партію бронеавтомобілів “Козак-5”, які розроблені та виготовлені українською приватною компанією НВО “Практика”.

Як повідомляє «Нова» з посиланням на Defense Express, про це під час свого виступу розповів голова ради директорів НВО “Практика”, голова правління ГС “Ліга оборонних підприємств України” Олег Висоцький.

За його словами, в цьому році було реалізовано вже два експортних контракти, у тому числі із Саудівською Аравією.

Підписка на озброєння