озброєння
Уряд затвердив порядок впровадження маркетплейсу зброї: деталі від Міністра оборони
Постачання зброї для військових стане простішим і швидшим.
Як повідомив Міністр оборони України Рустем Умєров Кабімін за ініціативи Міноборони ухвалив постанову, яка масштабує цифрову платформу DOT-Chain на забезпечення зброєю.
Зокрема, Агенція оборонних закупівель (АОЗ) спільно з DOT (Державний оператор тилу) впроваджують DOT-Chain Defence — маркетплейс зброї, що кардинально змінює підхід до забезпечення.
Військові зможуть самі замовляти необхідне озброєння під свої задачі. Бачитимуть, що саме, від кого і коли воно надійде.
Виробництво дронів, ракет та іншого озброєння: Зеленський розповів про домовленості з країнами-партнерами
Розпочато програму Build with Ukraine, і влітку буде підписано відповідні домовленості про початок експорту наших технологій за кордон у форматі відкриття ліній виробництва в країнах Європи.
Також виробництво може бути розгорнуте у тих країнах, які нам допомагають, які фінансують виробництво дронів і починають фінансування виробництва ракет в Україні.
Про це під час спілкування з журналістами повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Україна стала найбільшим у світі імпортером зброї - звіт Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI)
Україна стала найбільшим у світі імпортером озброєнь у період 2020–2024 років - її імпорт збільшився майже в 100 разів порівняно з 2015–19 роками.
Це зазначається у звіті про міжнародні поставки зброї, опублікованому Стокгольмським інститутом дослідження проблем миру (SIPRI).
В Україні запрацював вебпортал "Залізний полігон" для виробників військової техніки та зброї
Мінстратегпром, Управління інноваційної діяльності ЗСУ і Центр масштабування технологічних рішень, спільно з Brave1 презентували веб-портал "Залізний полігон".
"Залізний полігон" є електронним сервісом, на якому виробники озброєння можуть зареєструватися, отримати власний електронний кабінет і через нього подавати заявки на проведення випробувань власних розробок на реальному полігоні та відстежувати їхній статус. Таке цифрове рішення прибирає низку бюрократичних процедур і дозволятиме виробникам швидше тестувати свої перспективні зразки.