перевірки бізнесу

Зміни щодо страхового стажу для ФОПів під час війни та нові підстави для перевірок Держпраці — Президент підписав Закон

Дата: 04.11.2022 11:38

3 листопада 2022 р. Президент підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та деяких інших законів України щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю" від 18.10.2022 р. № 2682-ІХ.

Йдеться про законопроєкт № 7433.

Бізнес повідомляє про ускладнення роботи внаслідок податкових перевірок

Дата: 29.10.2022 22:35

За інформацією від компаній членів Європейської Бізнес Асоціації, проблема відшкодування ПДВ набуває все більш системного характеру.

Так, для того, аби відбулося відшкодування ПДВ, податкова повинна підтвердити заявлені суми такого відшкодування – або шляхом проведення перевірки (якщо сума відшкодування є значною), або шляхом автоматичного підтвердження.

Перевірки Держпраці під час війни та відповідальність за порушення норм трудового законодавства

Дата: 18.10.2022 10:25

Держслужба з питань праці продовжує роботу щодо виявлення неоформлених працівників також і під час воєнного стану. З одного боку воєнний стан передбачає деякі послаблення щодо нагляду і контролю діяльності підприємств, а з іншого в деяких випадках розширює можливості того чи іншого відомства.

Так, відповідні зміни до законодавства, які розв'язують руки, зокрема Держпраці щодо проведення перевірок були ухвалені Верховною Радою влітку і вже кілька місяців зазначене відомство може завітати до бізнесу з перевіркою. 

Меры госнадзора во время военного положения: чего ждать бизнесу от налоговиков?

Сакраментальная фраза «К нам едет ревизор» заставляет вздрогнуть даже тех, у кого объективных причин бояться ревизора нет – сама обстановка проверки извне предполагает выявление у предприятия «слабых мест» и проблемных моментов.

Перевірки бізнесу під час війни: поради власникам бізнесу

Дата: 21.06.2022 11:14

«Як діяти, якщо до вас прийшли з перевіркою?». Питання залишається актуальним навіть в умовах воєнного стану.

На початку війни державою вжито заходів щодо введення мораторію на більшість перевірок. Проте, в подальшому, проведення деяких перевірок відновлено. Більш того, перелік таких перевірок постійно коригується. Загалом вказане стосується перевірок, які можуть проводитись податківцями (наразі дозволені камеральні, документальні позапланові перевірки (за певних підстав), фактичні).

Підписка на перевірки бізнесу