пошкодження майна

В Україні розробили проект методики оцінки збитків за зруйноване майно підприємств

Дата: 08.08.2022 13:59

Мінекономіки України спільно з Фондом держмайна завершили розробку методики визначення збитків, завданих підприємствам внаслідок агресії рф.

Зокрема, документ призначений для розрахунку суб'єктів господарювання таких категорій втрат:

Фіксація пошкодження та руйнування сільгосппідприємств в результаті військових дій (документи)

Дата: 03.08.2022 16:44

Експерти ГС “Всеукраїнська Аграрна Рада” за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО проведуть навчальний семінар: «Збитки сільгосппідприємств: як зафіксувати пошкодження та руйнування».

Захід відбудеться в онлайн-форматі і транслюватиметься наживо на Facebook сторінці ГС “Всеукраїнська Аграрна Рада”. Початок - 5 серпня о 10:00.

Реєстрація учасників за посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcoceGuqDMoGNXoaOt82Y6aeRZJsqGdU-Ll

Верховна Рада пропонує списання кредитів на майно, яке було знищено чи пошкоджено внаслідок війни

Дата: 09.07.2022 19:05

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект 7441-1 від 14 червня 2022 року про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо підтримки позичальників, майно яких було знищено або зазнало пошкоджень внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Заставне майно було пошкоджене під час бойових дій: що робити (відео)

Дата: 29.06.2022 14:45

Українці зіткнулися із проблемою, яку викликала війна: майно зруйноване, але кредит за нього залишився і треба сплачувати відсотки.

У ВРУ зареєстрували декілька проектів, якими пропонується "замороження" кредиту (виплата основної суми кредиту, відсотків, комісій та інших платежів) або списання заборгованості.

Але поки документи не прийнято, певні дії вчинити все ж варто.

Відшкодування збитків від дій агресора: що потрібно знати бізнесу

Дата: 26.06.2022 09:08

20 березня Кабмін України своєю постановою затвердив Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії РФ. Цим Порядком було визначено напрями та критерії, за якими розроблятимуться методики встановлення таких збитків.

Крім того, у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт «Про компенсацію за майно, втрачене, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії Російської Федерації та справедливий розподіл репарацій» №7237 від 31.03.2022, в якому пропонується надати право на компенсацію юридичним особам, що зазнали збитків від війни.

Запрошуємо відвідати вебінар «Фіксація пошкоджень – особливості використання та нюанси здійснення»

Дата: 24.06.2022 18:06

Український бізнес зараз має безліч питань  і подальше існування його залежить від цих відповідей.

Неможливість виконати контрактні зобов’язання через форс-мажор, пошкодження майна бізнесу та оцінка ступеню цих пошкоджень для подальшого отримання компенсації – актуальні питання сьогодення.

Тому Харківська торгово-промислова Палата запускає цикл вебінарів, під час яких надамо відповіді на ці питання.

Фіксування пошкоджень: цілі та нюанси або з чого почати

Дата: 23.06.2022 16:27

Сьогодні велика кількість підприємств стикнулися з пошкодженнями, а подекуди зі знищенням виробничих потужностей. І постає велике глобальне питання – що робити, як отримати компенсацію, як проінформувати різні структури про настання таких складних обставин. Поступово з’являється різна інформація і в мережі, але вона досить розрізнена та не дає розуміння ситуації для формування певного алгоритму.

Якщо зібрати все до купи, то можна виділити перелік певних напрямків діяльності та перелік документів, які знадобляться для такої роботи.

Стало известно, когда в Украине запустят реестр разрушений

Дата: 23.06.2022 09:51

В июле в Украине запустят так называемый реестр разрушений, через который физлица будут подавать заявки о поврежденном имуществе.

Об этом сообщил заместитель министра инфраструктуры Анатолий Комирный, передает budportal.

"Сейчас мы разрабатываем реестр разрушений, в середине июля запустим полный функционал – не только подача физлицами заявок о вреде, но и возможность добавления результатов обследования [зданий] органами местного самоуправления" – сказал Комирный.

Фіксація збитків від бойових дій російської федерації

Дата: 19.06.2022 07:36

 

У результаті російської агресії і бойових дій українці зіштовхнулися з необхідністю фіксування фактів руйнування чи пошкодження майна. Дуже важливо зібрати докази втрати майна та отримати документальне підтвердження його вартості. Звичайно, в умовах активного ведення бойових дій це зробити складно, але це може полегшити доказовий процес. Фото, відео, показання свідків, акти обстеження, первинні документи - це все знадобиться для отримання компенсації від держави.

Детальніше про це розповідає керуючий партнер, адвокат ЮК "Winner" Ігор Ясько.

В Україні спростили порядок фіксації пошкоджень житлових будівель і споруд, завданих під час бойових дій

Дата: 15.06.2022 21:46

Міністерству розвитку громад та територій доручено подати на розгляд Уряду Порядок фіксації пошкоджень та руйнувань житлових будівель та споруд, завданих Україні внаслідок збройної агресії росії.

Проект постанови прийнятий КМУ 14 червня, повідомляє Урядовий портал.

Порядком, зокрема, пропонується:

Підписка на пошкодження майна