постраждалі

Постраждалі внаслідок ракетної атаки у Києві можуть отримати грошову допомогу від гуманітарної організації Acted

Дата: 10.02.2024 11:38

Допомогу у розмірі 10 800 гривень на особу можуть отримати громадяни, у яких було значно пошкоджено або повністю зруйновано житло або які були травмовані чи мають загиблих членів родини внаслідок ракетної атаки 7 лютого 2024 року (у Голосіївському районі міста Києва). 

Acted розпочала реєстрацію постраждалого населення у Києві вже 8 лютого 2024 року. За першу добу було зареєстровано 52 постраждалі родини, які складаються зі 126 людей.

Виплати постраждалим від підтоплення здійснюватимуться незалежно від того, чи отримує особа виплати ВПО

Дата: 08.07.2023 09:45

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Уряду, повідомляє Мінреінтеграції.

Йдеться про виплати матеріальної допомоги у розмірі 5 тисяч гривень від держави особам, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС.

Раніше права на отримання такої допомоги не мали особи, які станом на 5 червня 2023 року були зареєстровані як отримувачі допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. 

Цивільні українці, які постраждали під час війни, мають право на встановлення двох причин інвалідності - МОЗ

Дата: 07.06.2023 19:54

Цивільна особа, яка постраждала під час повномасштабної війни від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння, отримавши інвалідність, має право на встановлення двох причин інвалідності і вибирає одну із них: «особа з інвалідністю внаслідок війни» або «постраждалий внаслідок дії вибухонебезпечних предметів».

Про це зазначає Міністерство охорони здоров'я України.

Підписка на постраждалі