рейтинг зарплат

Топ-7 сфер з найвищими зарплатами в Україні

Дата: 13.04.2023 23:08

В Україні в березні ринок праці продемонстрував позитивну динаміку зростання +14% у порівянні з лютим. Значно збільшилася кількість вакансій у сфері готельно-ресторанного бізнесу і туризму.

Прпо це повідомляє businessua.

У деяких областях зросла середня зарплата, свідчать дані популярного кадрового порталу. На 500 грн – у Львівській та Одеській областях.

При цьому середня зарплата по Україні становить 16 тис. грн. Топ-7 сфер (окрім ІТ), в яких фахівцям пропонують найвищі зарплати:

Топ вакансій, найбільш затребуваних у воєнний час в Україні та рівень зарплат

Дата: 13.07.2022 13:22

В Україні ринок праці зазнав значних змін з початку повномасштабного вторгнення РФ, що вплинуло на основні запити роботодавців, кількість пропозицій і рівень зарплат. Попит на продавців істотно знизився, а топовими вакансіями зараз є водії і різноробочі на будівництво, та ряд інших.

Пропозиції на ринку вакансій в Україні за перше півріччя 2022-го представили на OLX Робота, пише РБК-Україна.

Також був проведений порівняльний аналіз показників до і після великої війни.

Топ-5 самых высоких зарплат в Украине во время войны

Дата: 24.06.2022 12:08

В апреле экспертно-аналитический центр кадрового портала grc.ua зафиксировал падение средней заработной платы на 10% по сравнению с довоенным периодом.

В мае в большинстве профессиональных сфер продолжилось понижение зарплат до критически низкого уровня, а вот в июне началась условная стабилизация выплат. 

Самые высокие зарплаты традиционно предлагают IT-специалистам, руководителям, а также в сфере консалтинга. Однако по сравнению с предыдущим месяцем в июне в вакансиях этих профессиональных сфер предлагают более низкие зарплаты.

ТОП-5 галузей, де платять найвищі зарплати під час війни в Україні

Дата: 22.04.2022 22:08

Які зарплати пропонують роботодавці в Україні під час війни, в яких регіонах платять більше та чи відповідають актуальні зарплати побажанням пошукачів пише finance.ua з посиланням на аналітиків кадрового порталу grc.ua.

Підписка на рейтинг зарплат