сервісний центр МВС

В Україні замінили позначення навчальних транспортних засобів з «У» на «Н»

Дата: 04.05.2024 10:08

З 4 травня автомобілі, на яких кандидати у водії здійснюють практичну підготовку та складають іспити, позначатимуться по-новому. На цих транспортних засобах зміниться розпізнавальний знак «У» на «Н». 

Збільшилась кількість перереєстрації транспортних засобів у СЦ МВС: реакція на прийнятий закон про мобілізацію

Дата: 23.04.2024 19:23

Впродовж квітня в СЦ МВС збільшилась кількість реєстраційних дій із транспортними засобами - ця послуга має найбільший попит серед автовласників. 

Про це повідомляють у Головному сервісному центрі МВС.

Так, за перший тиждень квітня, у СЦ МВС було проведено 43 578 реєстраційних дій. Впродовж другого тижня – 48 784, а третього – 61 816. Отже, з початку цього місяця станом на 22 квітня кількість реєстраційних операцій зросла на 42%. 

Очевидно це реакція на прийнятий закон про посилення мобілізації в Україні.

У МВС повідомили про розширення представництв закордонних підрозділів ДП «Документ»: черговий запрацював у Мюнхені

Дата: 28.03.2024 21:01

В серпні 2022 року у Варшаві відкрився перший закордонний стаціонарний підрозділ ДП «Документ». З того часу понад 205 тисяч людей отримали у ньому послуги: оформлення та видача паспортних документів, обмін посвідчень водія. 

"Сучасне приміщення, оснащене усім необхідним, та професійний  колектив, готовий швидко і вчасно надати послуги. Вдалося поспілкуватися і з українцями, які очікували своєї черги. Більшість прагне повернутися додому, але в силу різних обставин поки що не наважується" - розповів Міністр МВС Ігор Клименко під час відвідування центру. 

Порядок отримання посвідчення водія після позбавлення права керування відповідно до ст. 130 або/та ст. 124 КУпАП

Дата: 15.03.2024 10:29

Після позбавлення права на керування транспортними засобами за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) необхідно звернутися в сервісний центр МВС (будь-який, незалежно від місця реєстрації) та скласти теоретичний та практичний іспити.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Необхідний пакет документів:

Як не попасти на шахраїв в Інтернеті, які пропонують водійські посвідчення розповіли в Сервісному центрі МВС

Дата: 15.02.2024 17:16

Останнім часом на дорогах України у водіїв патрульні поліцейські виявляють підроблені посвідчення водія. Подібні випадки стаються і в сервісних центрах МВС, коли водії намагаються обміняти чи відновити посвідчення, а в результаті перевірки виявляється, що ці документи відсутні в реєстрах. Іноді люди самі зізнаються, що придбали посвідчення в Інтернеті.

Про такі випадки розповів начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик в ефірі телеканалу «Суспільне.Спротив» і нагадав як не попасти на шахраїв.

Українці можуть замовити міжнародну доставку посвідчення водія у 17 країнах Європи

Дата: 19.01.2024 18:46

МВС запустили послугу з доставки посвідчення водія для українців у Болгарії, Франції, Нідерландах, Туреччині та Австрії. 

За майже 3 місяці від запровадження сервісу, отримано близько 3 тисяч заявок на виготовлення водійських документів. Найбільший попит у Польщі. 

Замовлення можна зробити в декілька кліків. Міжнародна доставка здійснюється у терміни близько 15 днів.

В Україні зріс податок на першу реєстрацію авто: у Сервісному центрі МВС назвали суми

Дата: 02.01.2024 13:02

В Україні з 1 січня 2024 року змінився розмір ставки збору на обов'язкове державне пенсійне страхування під час першої державної реєстрації легкових автомобілів. Причина - збільшення прожиткового мінімуму, від якого залежить величина податку.

Вартість легкового автомобіля визначається відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості чи інших документів, що підтверджують цю вартість.

Увага! З 1 січня суттєво зростає вартість адміністративних послуг сервісних центрів МВС

Дата: 30.12.2023 21:36

З 1 січня 2024 року змінюється вартість платних адміністративних послуг, які надають сервісні центри МВС.

Відповідні зміни були внесені постановою Кабміну № 1386, повідомляють в Міністерстві внутрішніх справ України.

У МВС анонсували випуск водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу нового зразка

Дата: 28.12.2023 09:57

Головний сервісний центр МВС анонсував випуск водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу нового зразка, що має на меті значно ускладнити можливість виготовлення підроблених «водійських прав».

Зокрема, від водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу діючого зразка, нові водійські права та свідоцтва будуть відрізнятися додатковими елементами захисту, а саме:

Алгоритм та документи для реєстрації ввезеного з-за кордону вживаного авто

Дата: 27.11.2023 13:46

Перше, що має здійснити особа при реєстрації вживаного ввезеного з-за кордону транспортного засобу — це пройти експерте дослідження в Експертної служби МВС і отримати відповідний висновок. Цей висновок містить інформацію про справжність ідентифікаційних номерів авто та реєстраційних документів.

Підписка на сервісний центр МВС