Скарби приховані серед потоків магми в Red Hot Luck від Pragmatic Play

Дата: 16.02.2024 14:11

"Червона гаряча удача" - ігрова консоль, події якої розгортаються в пустелі, де відбувається виверження кількох вулканів. У ній додано 7 барабанів із 7 рядами, які обертаються каскадами. При цьому, Прагматик Плей встановила тут одну з нових механік - PowerPays. Попри високу волатильність та віддачу 96%, тут можна виграти до х5 000 за сесію. Але, гравці можуть включити тренувальний режим на Ельслотс, де доступні десятки новинок без обов'язкової реєстрації.

Особливості основних рівнів

Перед запуском автомата, гравцеві потрібно вибрати розмір ставки від 0.20 до 240 монет на каскад. Далі потрібно лише натиснути на кнопку "спін" і, почнеться справжня "гаряча феєрія". Нова механіка передбачає збір кластерів від 5 до 49 символів:

  • J, Q, K та A, х0.5 - х12.25 (50 - 1225 очок);
  • Блакитний діамант, х1.5 – х14.7 (150 – 1 470 очок);
  • Шестигранний смарагд, х2 – х19.6 (200 – 1 960 очок);
  • П'ятикутний червоний камінь, х2.5 – х24.5 (250 – 2 450 очок);
  • Золота зірка всередині жерла вулкана - скаттер.

Праворуч від ігрового поля можна помітити табличку з поточними показниками очок та виграшів. При цьому, панель управління розташовується в нижній частині консолі. А, запускати гру можна як з мобільних, так і настільних пристроїв.

Хоча, у “Червоній гарячій удачі” все ґрунтується на стихійному лиху, позитивною частиною виступає ігрове поле з яскравими символами та цікавою рамкою. Враження доповнить драматичний саундтрек із духовими інструментами та гітарами. Також цікаво, що гра виплачує окуляри, що конвертуються в множники.

1

Миттєві виплати, бонусні раунди та купівля фріспінів

Відмінною рисою скаттерів Red Hot Luck є їх "залипання" під час каскадів. Також, у разі “зоряного знака”, до нього може бути прикріплений рандомний коефіцієнт, який застосовується до виграшу після успішного каскаду. Якщо випадає відразу кілька множників, вони підсумовуються між собою. А, ймовірні призи можуть бути від х2 до х500.

Запустити 10 безкоштовних раундів можна, якщо зібрати від 4 і більше скаттерів. Під час цих каскадів множники, що з'явилися, підсумовуються із загальним коефіцієнтом. При цьому, якщо виникають скатери з прикріпленим множенням, вони також оплачуються в тандемі із загальним показником. А, повторна поява бонусної комбінації з мінімум 4 скаттерів приносить +5 фріспінів. І нарешті, бонусні раунди можна придбати окремо за х100 від ставки, а віддача у цьому випадку зростає до 96.08%.

Увага! Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність! Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри!