Справа про вбивство 5-річного Кирила Тлявова: суд оголосив вирок

Дата: 25.05.2023 12:59

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд, після майже 4 років слідства, оголосив вирок у справі вбивства 5-річного Кирила Тлявова.

Деталі повідомляє "Суспільне".

Зокрема, колишньому поліцейському Івану Приходьку за неумисне вбивство призначили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Суд ухвалив врахувати його строк перебування під вартою на час слідства за позбавлення волі, тому Приходько проведе у в'язниці пів року, адже до цього 3,5 роки він перебував у СІЗО.

Крім того, згідно з рішенням суду, з Приходька на користь держави стягнуть понад 135 тисяч гривень і він має сплатити мільйон гривень моральної шкоди родичам загиблого хлопчика: батькам Кирила — 800 тисяч гривень, бабусі — 200 тис. грн.

Родина хлопчика та їхні представники в свою чергу просили стягнути із поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька по 15 мільйонів грн з кожного.

Іншому правоохоронцю Володимиру Петровцю суд призначив випробувальний термін на 2 роки за збереження патронів.

Володимира Петровця, зокрема, звинувачували у 4 епізодах: збереженні зброї та набоїв у будинку; зберіганні набоїв в авто; хуліганстві та користуванні підробними документами на авто.

Так, за зберігання набоїв в будинку Петровця засудили до 4 років і замінили на випробувальний термін у 2 роки. За зберігання патронів в машині та хуліганстві виправдали. А за підробні документи — суд закрив розгляд у цій частині через те, що спливли строки давності.

Ще двох фігурантів справи — Дмитра Кривошея та Станіслава Петровця, який на момент скоєння злочину був неповнолітнім, суд виправдав.

Прокурор Максим Дергачов зазначив, що сторона обвинувачення подаватиме апеляції на вироки і відстоюватиме свою початкову позицію.

"Наша позиція незмінна. В сукупності ми просили для Приходька 7 років позбавлення волі, Щодо Володимира Петровця і Кривошея — по шість років, щодо Петровця Станіслава — чотири роки зі звільненням від відбування покарання з випробуванням", — сказав прокурор.

Адвокат Приходька також оскаржуватиме вирок суду.

Деталі справи про вбивство Кирила Тлявова за посиланням.