карантин

Увага! Червона зона карантину: на якій території України і які обмеження вводяться з 22 вересня

Дата публікації: пн, 09/21/2020 - 20:55

 

На позачерговому засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Киянин звернувся в суд з вимогою до Кабміну забезпечити безкоштовними масками на весь час карантину

Дата публікації: сб, 09/19/2020 - 09:30

 

Киянин подав до суду на Кабінет міністрів України з вимогою безкоштовно забезпечити його медичними масками на весь період карантину, введеного через епідемію коронавірусу.

Про це повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК). Суд відкрив провадження за позовом жителя столиці.

В позові він попросив визнати незаконними дії уряду, який не забезпечив його засобами захисту.

Також підкреслено, що пільгові категорії громадян на час введеного карантину повинні забезпечуватися ліками та виробами медичного призначення безкоштовно.

Теґи

Уряд затвердив протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Дата публікації: вт, 09/15/2020 - 14:12

 

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Документ, зокрема, передбачає:

Захистимо винагороду суддів, захистимо й свої права, мабуть

Дата публікації: пн, 09/14/2020 - 19:37

Уважно ознайомився з поданням Верховного суду (без України) до Конституційного суду України стосовно так званих карантинних обмежень. Не перестаю дивуватись, з яким цинізмом доброчесні судді «піклуються» про права пересічних українців.

Пленум Верховного суду (без України), який після судової реформи збирається виключно по організаційним питанням та вирішенню власних побутових проблем вирішив що обмеження встановлені постановами КМУ є неконституційними.

Киев в "оранжевой зоне" карантина: что изменяется и что будет запрещено?

Дата публікації: пн, 09/14/2020 - 13:58

Киев попал в "оранжевую" зону адаптивного карантина из-за регистрации за последние семь дней более сотни случаев коронавируса на 100 тысяч населения в сутки. С понедельника, 14 сентября, в столице начали действовать новые запреты.

Соответствующее решение, просмотрев разделение страны на эпидемические зоны, приняла Государственная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций.

Напоминаем ограничения, которых отныне должны придерживаться киевляне и гости столицы.


 

Какие ограничения действуют в Киеве

Притягнення до відповідальності за порушення правил карантину: інформація щодо розгляду судових справ

Дата публікації: ср, 09/09/2020 - 08:55

 

Державна судова адміністрація надала оперативну інформацію щодо застосування судами Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Показники щодо розгляду справ про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 "Порушення правил щодо карантину людей" Кодексу України про адміністративні правопорушення станом на 02 вересня 2020 року:

 

ДО СКАСУВАННЯ КАРАНТИНУ ПЕРЕВІРКИ ЗАБОРОНЕНІ (виключення наведені)

Дата публікації: ср, 09/02/2020 - 16:32

Нещодавно ДПС у Закарпатській області повідомила про поновлення інспекційної роботи з питань виявлення неоформлених трудових відносин та зарплат «в конвертах» з 1 вересня 2020 р. Ця новина швидко була видалена – і недарма.

Законом України №533-IX від 17.03.2020 р. було установлено мораторій на проведення всіх документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня по 31 травня 2020 р. (крім документальних позапланових перевірок з підстав, визначених пп. 78.1.8 п. 78.1 ст. 78 цього Кодексу). Але в подальшому законодавець розширив виключення щодо дії мораторію на перевірки.

Карантин в Україні продовжено до 31 жовтня 2020 р: що передбачає нова постанова уряду?

Дата публікації: ср, 09/02/2020 - 16:15

 

Уряд скасував заборону на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки щодо проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів. Проте з’явилися нові заборони.

Теґи

Школа з 1 вересня: всі деталі та правила щодо навчання в умовах карантину

Дата публікації: вт, 09/01/2020 - 12:54

 

Детальний матеріал щодо навчання в школах в умовах карантину.

 

Яким буде формат навчання в школі

Коли в школах починається навчання? В уряді повідомили, що традиційна дата початку навчального року в Україні залишається незмінною, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію. Загалом, школярі почнуть навчання 1 вересня 2020.

відео / фото