пільги

Як отримати житло та пільги військовослужбовцю - учаснику бойових дій

Дата публікації: сб, 11/21/2020 - 16:51

 

Питання:

Я, 21 - річний військовослужбовець, сирота УБД - як отримати житло позачергово?

Які є пільги при підписані контракту?


Відповідь:

Відповідь на перше питання.

На підставі  п.14 ст. 12  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», учасники бойових дій мають право на першочергове забезпечення жиловою площею.

Підстави  для поліпшення житлових умов:

Право військовослужбовця у відставці на житлову площу

Дата публікації: пн, 11/02/2020 - 17:37

Питання:

Полковник у відставці має право на додаткові 10 м жилої площі - чи має значення те, що при звільненні він був підполковником, але на час надходження пропозиції щодо отримання компенсації за належне житлове приміщення він є полковником?


Відповідь:

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Дата публікації: нд, 09/06/2020 - 22:13

 

Як повідомлялося раніше з 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

Звільнення від мита та ПДВ: спрощена процедура для медичних товарів

Дата публікації: вт, 05/12/2020 - 18:50

 

Медичні товари без ввізного мита та ПДВ:

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОДАВАТИ?

У зв’язку із пандемією в Україні прийнято низку законодавчих актів у сфері охорони здоров’я та дотичних галузях. Зміни торкнулись також митного та податкового законодавства.

Найбільш активно імпортери та підприємці-виробники, що займаються обігом медичних товарів, зустріли новину про звільнення операцій з постачання цих товарів від ввізного мита та ПДВ.

Пільги для ФОПів на час карантину

Дата публікації: пт, 03/20/2020 - 18:50

Верховна Рада ухвалила Закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19).

Тимчасово на період карантину звільняються від нарахування та сплати єдиного внеску фізичні особи - підприємці; особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства, в частині сум, що підлягають сплаті такими особами за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року за себе. 

В Україні запровадять пільги у користуванні кредитами для підтримки економіки, - НБУ

Дата публікації: пт, 03/20/2020 - 18:38

Національний банк України закінчує роботу над новими правилами пільгового користування кредитами. Ці правила мають запровадити найближчим часом. Вони стосуватимуться як громадян, так і малого, середнього та великого бізнесу.

Про це повідомила заступниця голови Національного банку Катерина Рожкова.

Теґи

Щодо підтримки платників податків на період карантину - роз'яснення адвоката

Дата публікації: чт, 03/19/2020 - 10:05

Коротка анотація ухваленого Законопроекту №3220 "щодо підтримки платників податків на період, пов'язаний із поширенням короновірусу COVID-19":

Стосовно податків:

1. Не сплачується за двомісячний період з 01.03. по 30.04.2020р. земельний податок за земельні ділянки, у власності або користуванні та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності, особами, які використовують ділянки в господарській діяльності.

Платникам податків: з 01.01.2020 вступили в дію нові довідники податкових пільг

Дата публікації: вт, 01/14/2020 - 15:38

Державна податкова служба України затвердила нові довідники податкових пільг — №95/1 та №95/2 (станом на 01.01.2020 р.).

У довідниках надано перелік пільг із податку на прибуток підприємств, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухоме майно, місцевих податків та зборів, державного мита, а також початок та кінець дії пільг.

Слід зазначити, що при звітуванні за 12 календарних місяців 2019 року слід застосовувати вже нові довідники.

Велика Палата ВС роз'яснила порядок встановленя факту участі в АТО

Дата публікації: сб, 01/11/2020 - 20:31

Велика Палата Верховного Суду в постанові від 08.11.2019 сформувала висновок наступного змісту: не можуть розглядатися судами заяви про встановлення фактів належності до осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, до ветеранів чи інвалідів війни, проходження військової служби, перебування на фронті, у партизанських загонах, одержання поранень і контузій при виконанні обов`язків військової служби, про встановлення причин і ступеня втрати працездатності, групи інвалідності та часу її настання, про закінчення учбового закладу і одержання відповідної освіти, одержання урядових на

Пільговики зможуть переходити на готівкову форму виплат у будь-який час - Мінсоцполітики

Дата публікації: сб, 12/28/2019 - 14:04

З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців матимуть право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги. Тобто Мінсоцполітики скасовує обмеження, яке не дозволяло українцям податися за “монетизацією” після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня.

відео / фото