транспорт

Автофіксація порушень ПДР, послаблення карантину та інші зміни з червня 2020

Дата публікації: пн, 06/01/2020 - 10:59

 

У червні порушення на дорогах фіксуватимуть автоматично, так само, як і виписуватимуть штрафи. Крім того, запрацює залізниця і басейни, а газ подешевшає.


 

Автоматична фіксація, автоматичні штрафи

З 1 червня в Україні почне діяти система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР).

фото

З 22 травня в Україні дозволять рух міського та приміського наземного транспорту – Шмигаль

Дата публікації: вт, 05/19/2020 - 09:49

З 22 травня в Україні дозволять рух міського та приміського наземного транспорту, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV .

Стало відомо, коли запустять громадський транспорт в Україні

Дата публікації: чт, 05/07/2020 - 12:01

В Україні з 22 травня відновлять повноцінну роботу наземного громадського транспорту, що була зупинена через введений по всій країні карантин.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу "1+1". Наголошується, що до 22 травня різких змін щодо громадського транспорту не відбудеться, а більша кількість громадян зможе користуватися ним лише після цієї дати.

У Києві вводять єдиний квиток на всі види транспорту: дата, види проїзних, вартість

Дата публікації: вт, 02/18/2020 - 10:13

Із 1 квітня поточного року в метро та на п’яти видах наземного громадського транспорту для оплати проїзду діятиме єдиний електронний квиток. Ним можна буде оплатити поїздку в метро, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці. Про це повідомила директорка Департаменту економіки та інвестицій Київської міської держадміністрації Наталія Мельник.

В Киеве меняется система оплаты за проезд: какая будет стоимость и как можно будет расплатиться?

Дата публікації: вт, 01/28/2020 - 12:36

В Киеве с 1 апреля изменится система проездных и их стоимость.

Об этом сообщается в проекте распоряжения "Об установлении тарифов на перевозки пассажиров и стоимости проездных билетов в городском пассажирском транспорте, который работает в обычном режиме движения", опубликованном на сайте КГГА.

Проездные будут едиными для всех видов транспорта.

Запуск электронного билета в Киеве отложили

Дата публікації: пн, 10/28/2019 - 15:54

Городские власти планировали с 30 октября полностью вывести из оборота жетоны в метро, а также бумажные талоны на проезд в наземном транспорте. Однако запуск электронного билета перенесли, а с 1 ноября в эксплуатации останутся бумажные билеты и жетоны. 

У Києві оплата проїзду у громадському транспорті відбуватиметься по-новому

Дата публікації: сб, 10/12/2019 - 10:02

З 1 листопада проїзд в автобусах, трамваях та тролейбусах Києва можна буде оплатити банківськими картами. Про це повідомляє Державний інформаційно-обчислювальний центр ДІОЦ.

Для цього у комунальному транспорті встановлять термінали, які зчитуватимуть банківські карти, а контролери матимуть спеціальні валідатори.

Також, оплата може здійснюватись карткою Kyiv smart card.

Крім того, незабаром проїзд в автобусах, трамваях та тролейбусах також можна буде сплатити телефоном, який підтримує NFC.

В Киеве прекращают продажу бумажных билетов в наземном транспорте, а в метрополитене – жетонов

Дата публікації: вт, 09/10/2019 - 16:10

С 1 ноября в Киеве планируется прекратить продажу бумажных билетов в наземном транспорте, а в метрополитене – жетонов и зеленых бесконтактных карт.


В Киеве с 1 ноября 2019 года планируют окончательно перейти на единый электронный билет для оплаты проезда в общественном транспорте. В связи с этим перевозчики уволят всех кондукторов, в наземном общественном транспорте будет прекращена продажа бумажных билетов, а в метрополитене - жетонов и бесконтактных карт. Но обо всем по порядку.

Увольнение кондукторов

Сплата громадянами транспортного податку в 2019 році - роз'яснення ДФС

Дата публікації: пн, 06/24/2019 - 12:58

Платниками транспортного податку є, зокрема, фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об'єктами оподаткування.

Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

відео / фото