права людини

Як діяти коли вимагають Covid-сертифікат та примушують до вакцинації: інструкція та зразки позовів від адвоката

Дата публікації: чт, 11/04/2021 - 19:46

 

Як діяти, якщо поліція потребує Covid-сертифікат у метро, маршрутці, кафе, тощо прокоментував  адвокат Ясько Ігор (Юридична компанія Winner).

 

Якщо працівник поліції потребує у вас Covid-сертифікат погрожуючи складанням протоколу, варто звернути увагу поліцейського що він порушує закон України «Про національну поліцію» який він (поліцейський) повинен дотримуватися в першу чергу.

Юристи роз'яснили алгоритм дій під час вимагання поліцією ковідного сертифікату

Дата публікації: чт, 10/28/2021 - 09:51

 

В разі, якщо поліція вимагає пред'явити або перевірити "ковідний сертифікат" юристи пропонують наступний алгоритм дій.

 

Заявляєте про те, що: Наказ МОЗ, постанова Кабміну про ковід-19 порушують конституційні права і свободи людини. Посилаєтесь на Закони!

Конституція України.

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу! Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй!

Як юридично захистити себе від вакцинації

 

У квітні 2020 року ЄСПЛ у справі «Вавржичка та інші проти Чеської Республіки» (заява № 47621/13 і 5 інших) визнав обов’язкову вакцинацію дітей в Чехії такою, що не порушує право на повагу до приватного життя. ЄСПЛ дійшов висновку, що таке втручання влади у недоторканність приватного життя мало під собою виправдану мету, було викликано нагальною соціальною необхідністю, здійснювалося в кращих інтересах дитини і вкладалося в широкі межі розсуду держави-відповідача з даного питання. 

Вакцинация глазами юриста. Что в Украине с этим не так? Адвокат Ростислав Кравец

 

Мы стали чемпионами мира по заражениям коронавирусом.

Адвокат Ростислав Кравец убежден, что на проблему надо смотреть комплексно. У нас есть Президент, премьер и бывший главный санитарный врач, ставший главой Минздрава. Им надо ставить "неуд" в части защиты прав населения.

"У нас есть нарушение законодательства медиками. И прямой ущерб, нанесенный гражданам Украины, которых вакцинируют". А вы знали, что до вакцинации вас обязательно должен осмотреть медик, а после укола минимум 30 минут находиться под наблюдением врачей?

Если принуждают к вакцинации! Алгоритм действий

Дата публікації: нд, 10/10/2021 - 10:39

 

1. Вакцинальный статус является врачебной тайной согласно ст. 39-1 ЗУ «Основы законодательства Украины о зравоохранении». Можно сказать, что не обсуждаете прививки с кем бы то ни было, а только с врачём.

відео / фото