банки

В Украине банкам запретили штрафовать за просрочку платежей

Дата публікації: сб, 07/04/2020 - 22:53

 

Соответствующий закон вступил в силу.

В Украине с субботы, 4 июля, банкам запретили взимать неустойку за просрочку платежей во время карантина. Сегодня соответствующий закон вступил в силу.

Об этом сообщает РБК-Украина.

Документ защищает заемщиков от начисления штрафов и пени по кредитам в период карантина и в 30-дневный срок после его завершения.

Данные изменения внесли в Хозяйственный кодекс.

Рада заборонила банкам стягувати неустойку за прострочення платежів під час карантину

Дата публікації: вт, 06/16/2020 - 11:34

 

В Україні банкам заборонили стягувати неустойку за прострочення платежів під час карантину. Верховна рада ухвалила у другому читанні відповідний законопроект №3297.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За закон проголосували 344 нардепи.

Документ забороняє банкам стягувати неустойку, пеню за прострочення платежів під час карантину та у 30-денний термін після його закінчення.

Відповідні зміни внесли до Господарського кодексу.

Банк нав’язує клієнту додаткові послуги: чи можна від них відмовитися і що робити в таких випадках?

Дата публікації: вт, 06/02/2020 - 17:29

 

Чи законними є дії банку, коли він нав’язує додаткові послуги. Наприклад, під час видачі зарплатної чи пенсійної картки автоматично випускає ще й кредитку.

Ипотека-2020: Подбор предложений от банков по ипотечному кредитованию от Finance.ua

В видео вы узнаете, где найти подбор самых выгодных предложений от банков по ипотечному кредитованию, который подготовил для вас портал Finance.ua. Здесь предоставлена выборка по ипотеке как первичного, так и вторичного рынка. По кнопке "Подробнее" узнаете все детали предложения: срок, максимальная сумма, комиссии, страховые платежи, необходимые документы для оформления и тд.

 

Finance.ua

Фінмоніторинг по-новому: НБУ радить попереджати банки про купівлю нерухомості чи автомобіля

Дата публікації: пт, 05/15/2020 - 11:22

Перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова в інтерв’ю для порталу “Мінфін” щодо нової редакції закону про фінмоніторинг зауважила, що банки повинні перевіряти “тільки ті операції, які вибиваються зі звичайного ритму, незалежно від суми”:

“Суть в тому, щоб знати свого клієнта. Поясню, чому фінмоніторинг – це не математика, а аналітика.

Відтепер працівник самостійно обиратиме банк для виплати заробітної плати

Дата публікації: чт, 04/30/2020 - 17:38

Національний банк України оптимізував порядок переказу коштів роботодавцем на виплату заробітної плати працівникам.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Після запровадження в Україні міжнародного номера банківського рахунку роботодавець отримав змогу формувати відомість на зарахування заробітної плати працівникам із зазначенням номера рахунку працівника за стандартом IBAN, у тому числі рахунку, який працівник самостійно відкрив у банку за власним вибором.

Банк не видав вклад вчасно: чи можна стягнути моральну шкоду

Дата публікації: вт, 04/21/2020 - 16:06

 

Відшкодування моральної шкоди у разі порушення зобов'язання може здійснюватися виключно у випадках, що прямо передбачені законом, а також якщо це передбачено договором

Споживачі мають право на відшкодування моральної шкоди тільки в разі її заподіяння небезпечною для життя і здоров'я людей продукцією у випадках або якщо це прямо зазначено у договорі.

ТОП-10 порушень банків при видачі кредитів згідно дослідження понад 200 експертиз

Дата публікації: вт, 04/14/2020 - 16:09

На практиці, беручи банківський кредит, ми повністю покладаємось на професіоналізм та волю банківських працівників, довіряючи їм своє майбутнє. А майбутнє насправді залежить від наших можливостей. У даному випадку йдеться про спроможність повернути борги, зберігши при цьому своє власне житло чи інше майно.

Пропоную взяти до уваги найбільш поширені недоліки, помилки та/або порушення, які найчастіше зустрічаються у практиці судових експертиз та експертних досліджень по кредитах.

відео / фото