агросектор

Зниження ставки ПДВ не допоможе побороти скрутки в АПК - експерт

Дата публікації: вт, 11/24/2020 - 20:20

 

Зниження ставки ПДВ з 20% до 14% не допоможе побороти скрутки в АПК, натомість може призвести до ускладнення адміністрування податкових звітностей та касового розриву на підприємствах.

Таку думку висловив доцент Київської школи економіки, експерт із земельних питань Олег Нів’євський, повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroPolit.com.

Штрафи до 50 тис. грн: змінюються правила реєстрації свійських тварин

Дата публікації: сб, 11/21/2020 - 16:31

 

Незабаром власники свійських тварин, які ухиляються від їх ідентифікації, будуть змушені викласти зі своєї кишені до 50 тис. грн штрафу.

Детальніше про це розповідає Агроцентр з посиланням на GreenPost.

Відповідний законопроєкт днями подали на розгляд профільного комітету 

USAID: Чверть фермерів стикається із земельною корупцією

Дата публікації: пт, 11/13/2020 - 20:02

 

23% малих і середніх агропідприємств стикаються з корупцією під час проходження адміністративних процедур, пов'язаних із землею.

Про це свідчать результати дослідження USAID "Підтримка аграрного та сільського розвитку", повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroPortal.ua.

Україна посіла третє місце у переліку найбільших постачальників агропродукції до ЄС

Дата публікації: чт, 03/12/2020 - 13:53

За даними щомісячного моніторингу аграрної торгівлі, який здійснює Європейська Комісія, з грудня 2018 року по листопад 2019 року Україна посіла третє місце в переліку найбільших постачальників продукції аграрного сектору до країн Євросоюзу, експортувавши на суму 7,3 млрд євро. Загалом торік поставки вітчизняної сільгосппродукції до Європейського Союзу становили $7,5 млрд. Про це повідомив заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов.

Уряд затвердив порядок здешевлення кредитів для аграріїв

Дата публікації: ср, 03/04/2020 - 12:42

Уряд підтримав проєкт постанови “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”, йдеться в заяві Мінекономіки.

Як зазначається, державна підтримка надасть доступ с/г виробникам до пільгових кредитів та зменшить їх вартість до 5%. Кредити виділятимуться на придбання землі, поточні та капітальні інвестиції та на розвиток тваринництва.

В Украине запускают проект по кредитованию аграриев на €800 млн

Дата публікації: пт, 11/29/2019 - 13:56

В Украине анонсирован запуск проекта «Техническая помощь в поддержку внедрения операции «Основной кредит для аграрной отрасли — Украина» при поддержке Европейского инвестиционного банка.

Об этом говорится в сообщении Министерства развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины.

Проект внедряется в рамках подписанного финансового соглашения между Украиной и Европейским инвестиционным банком, которое ратифицировано Законом Украины от 20 сентября 2016 г.

Україна в трійці найбільших експортерів агропродукції в ЄС

Дата публікації: ср, 09/25/2019 - 10:54

У період із серпня 2018 р. по липень 2019 р. Україна поставили на ринки країн Європейського Союзу агропромислової продукції на суму €6,7 млрд. Так, Україна увійшла до ТОП-3 найбільших країн-експортерів агропромислової продукції до ЄС. Про це йдеться у звіті Єврокомісії про стан торгівлі агропродукцією за вересень 2019 р., передає УНІАН.

У річному вираженні імпорт агропродовольчих товарів з України зріс на €1,7 млрд, або на 34%.

Фермерам готують кредити для купівлі землі під 3% річних – МЕРТ

Дата публікації: вт, 09/17/2019 - 12:19

Фермерам готують кредити для купівлі землі під 3% річних. 

Про це під час круглого столу «Земельне віче — як ринок бачить цивілізований вільний ринок землі в Україні: ризики/можливості, присутність іноземців та доступ до кредитів» заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький, повідомляє АgroРolit.com.

Топ-10 найбільших агроекспортерів України — рейтинг НВ і Dragon Capital

Дата публікації: пн, 09/02/2019 - 11:32

Журнал НВ й інвестиційна компанія Dragon Capital визначили десятку найбільших агроекспортерів країни.

відео / фото