автоадвокат

Правомірність оскарження акту огляду на стан алкогольного сп`яніння

Дата публікації: сб, 05/15/2021 - 23:14

 

Правомірність оскарження акту огляду на стан алкогольного сп`яніння в окремому позовному провадженні

 

Про те, які права і обов’язки мають винуватці та постраждалі у ДТП

Дата публікації: пн, 05/10/2021 - 09:38

 

Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надав наступні роз’яснення про те, які права та обов'язки мають винуватці та постраждалі у дорожньо-транспортній пригоді (далі – «ДТП»):

Дорожньо-транспортна пригода за участі кількох водіїв: кому відбувати покарання?

Дата публікації: чт, 04/22/2021 - 16:20

 

Правопорушення у сфері дорожнього руху становлять вагому частину серед всіх злочинів, адже обстановка дорожнього руху є статичною та має місце ледь не на кожному кроці.

Превышение "полицейских" полномочий: что водителю нужно делать в таких случаях?

 

Если полицейские превышают свои полномочия, навязывают мнение, что вы что-то нарушили, доказывают, что вы были за рулем в состоянии алкогольного, наркотического или другого вида опьянения. Что водителю нужно делать в таких случаях, каков алгоритм действий,какие можно и какие нельзя давать пояснения, что следует и не следует говорить. Можно ли отказываться от освидетельствования

На все эти вопросы отвечает адвокат Владимир Шпак.

 

Днепр Оперативный - жизнь большого города

Нові правила поведінки водія при зупинці автомобіля поліцією

Дата публікації: сб, 03/20/2021 - 22:19

 

17 березня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» від 16 лютого 2021 року № 1231-IX, яким внесено зміни до статей 16,18 Закону України «Про дорожній рух» від 30 червня 1993 року № 3353-XII, яким визначено нові обов’язки для водія та пасажира.

 

ВІДПОВІДНО ДО НОВИХ ПРАВИЛ: 

ВОДІЙ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ (ч. 2 ст. 16):

Тимчасове затримання транспортного засобу та доставка на штрафмайданчик - роз'яснення

Дата публікації: вт, 03/16/2021 - 15:14

 

Центром з надання БПД було надано роз’яснення про тимчасове затримання транспортного засобу шляхом його доставки для зберігання на спецмайданчик.

Статтею 2652 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – «КУпАП») передбачені випадки, коли тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції, а статтею 2654 КУпАП – коли тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється інспекторами з паркування.

Про відповідальність за рух на жовтий сигнал світлофору

Дата публікації: пт, 03/12/2021 - 10:12

 

Водій звернувся до суду з адміністративним позовом до інспектора патрульної поліції та Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.

відео / фото галерея