соціальні виплати

Мінветеранів готує новий законопроєкт щодо соціальної підтримки українських Захисників

Дата: 12.07.2022 08:26

Міністерство у справах ветеранів України працює над підготовкою нового законопроєкту щодо соціальної підтримки українських Захисників та Захисниць.

Про це повідомляє Арміяinform з посиланням на слова першого заступника Міністра у справах ветеранів Олександра Порхуна під час інформаційного марафону національних телеканалів.

Українців, які виїхали за кордон, позбавлятимуть деяких соцвиплат

Дата: 26.06.2022 14:22

Кабінет Міністрів визначив нові умови виплат по безробіттю для українців, які виїхали з країни.

Деталі повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаля під час засідання Кабміну.

Так, зокрема, за його словами, українці тепер втрачають статус та виплати по безробіттю, якщо вони перебувають за кордоном понад 30 днів під час дії воєнного стану в країні.

Соціальна допомога та виплати в умовах воєнного стану - роз'яснення адвоката

Дата: 21.06.2022 15:18
Брилянт Ірина, голова відділення АПУ у Вінницькій області,
голова-керуюча партнерка АО «Дестра», адвокатка

Від початку воєнного стану на території України гостро постало питання отримання пенсій та соціальних допомог, які українці отримували раніше, та отримання виплат громадянами, які постраждали через бойові дії,  в рамках нових програм грошової допомоги.

Унормовано виплату пенсій та інших соцвиплат на ТОТ і територіях, де тривають бойові дії

Дата: 10.06.2022 19:52

Кабмін України унормував питання щодо виплат пенсії та інших соціальних виплат на територіях, де не працює тимчасово АТ «Ощадбанк» та інші банківські установи.

Відповідна постанова ухвалена на засіданні Уряду повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Йдеться про виплати у межах територіальних громад, розташованих у районі проведення воєнних (бойових) дій, або таких, що перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). 

Військовим пенсіонерам змінили порядок виплати грошей: перелік банків для виплат

Дата: 01.06.2022 22:46

Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт № 7337, яким пропонується внести зміни до статті 52 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, якою визначено порядок виплати пенсій.

Після прийняття законопроєкту військові пенсіонери та особи, які мають право на пенсію згідно із зазначеним Законом зможуть обирати банківську установу з числа визначених уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій.

Перелік уповноважених банків, через які здійснюється виплати:

Зміни у порядку виплати пенсій та субсидій: деталі від Укрпошти

Дата: 31.05.2022 07:51

Українці, які отримували виплати в Укрпошті, однак змушені були покинути свої домівки через війну не можуть отримувати свої пенсії, субсидії та інші соцвиплати там, де залишилися їхні будинки.

В Укрпошті пояснили, як цю проблему вирішити.

Переселенці можуть перевести свої виплати з Укрпошти на Ощадбанк, а потім отримувати гроші вже в одному з відділень Ощадбанку на тій території, де вони тимчасово облаштувалися.

При цьому слід пам'ятати два моменти:

В Україні збільшили виплати деяким категоріям дітей: кого це стосується

Дата: 09.05.2022 08:57

В Україні збільшили розміри тимчасової державної допомоги для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їхнього проживання не відоме.

Як повідомили у Мінсоцполітики, уряд вніс зміни до порядку призначення таких виплат.

Пенсії, субсидії та інша соціальна допомога: порядок нарахувань та виплат у період воєнного стану

Дата: 09.05.2022 08:37

В разі якщо органи соцдопомоги у містах, де ідуть бойові дії, тимчасово не працюють грошову допомогу громадянам призначатимуть та виплачуватимуть централізовано.

Такий механізм соціального забезпечення незахищених категорій населення влада запровадила на увесь термін дії військового стану - повідомила очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна.

Виплата пенсій та соціальних допомог особам в окупації: уряд уточнив підходи

Дата: 30.04.2022 09:01

Уряд урегулював виплату пенсії та соціальних допомог особам на тимчасово окупованих територіях.

Так, постановою Кабміну від 16.04.2022 № 457 передбачено, що для осіб, які проживають у населених пунктах, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), нарахування і виплата всіх належних виплат (пенсій, соціальних допомог, пільг та субсидій тощо) продовжується в повному обсязі з урахуванням декількох особливостей.

Підписка на соціальні виплати