Відгуки про Сирського ми побачимо через певний час: політолог оцінив подальше спілкування Заходу із новим Головкомом

Дата: 11.02.2024 16:05

За словами політолога, експерта з міжнародної політики Володимира Волі, на Заході мають достатнє уявлення не лише про генерала Залужного, але й про генерала Сирського. Оскільки з 2014 по 2018 роки президент Порошенко Сирського декілька раз підвищував на посадах, нагороджував його, призначив його спочатку керівником оперативного штабу АТО, потім керівником АТО ОСС.

Про це пише Голос Today з посиланням на коментар експерта. 

«Так що хто такий генерал Сирський, чого він вартий, який його стиль поведінки, і його командні якості на Заході вже добре вивчили, і знають, і розуміють. Так само, як і генерала Залужного», - зазначив політолог. 

Володимир Воля також переконаний, що в спілкуванні з Заходом у нового Головкома проблем не буде.

«Справа в тому, що оскільки пан Залужний був Главкомом, то звісно, що в силу своєї посади він доволі регулярно спілкувався з керівниками військовими США та інших держав-союзників України. Сирський був більше на фронтах, займався плануванням, і так він був керівником Сухопутних військ і інколи також мав контакти з західними представниками. Крім того, Сирський був учасником консультацій з державами НАТО ще у 2013 році. Так що зараз, я думаю, без проблем відбуватимуться контакти військових керівників західних держав зтепер вже головнокомандувачем Сирським», - зауважив експерт.
 
Політолог вважає, що якісь відгуки про Сирського від Заходу ми зможемо побачити через певний час. Адже певне враження про діяльність Залужного з'явилося також «після оцінок і аналізу його поведінки в тих чи інших подіях війни». 

«Так само і з Сирським. Зараз вже багато йде інформації з відгуками, з думками про те, хто такий Сирський, який його військовий стиль. Але це жодним чином не впливає на те, як здійснюються контакти між військовими керівниками одних держав з військовими керівниками України. Тобто зменшення конструктиву в контактах не буде. Тому що, хто б не був головнокомандувачем в Україні, західні держави підтримують не конкретну людину на якійсь посаді, а усю українську державу у протистоянні збройній агресії рф. Тому будемо сподіватися, що бачення подальшого ходу війни, який є у президента Зеленського, головнокомандувача Сирського і у нового покоління генералів, прихід яких до Генштабу анонсував Зеленський, будуть співпадати з баченням наших партнерів, військових керівників у США, Німеччини, Великій Британії», - резюмував Володимир Воля.