відстрочка

Бронювання військовозобов'язаних працівників в умовах воєнного стану: як і хто може отримати відстрочку?

Дата: 23.04.2022 10:46

Відразу після повномасштабного нападу РФ на Україну президент Володимир Зеленський підписав укази "Про запровадження воєнного стану в Україні" та "Про загальну мобілізацію".

Однак, з метою збереження ключових працівників, які підлягають мобілізації але без яких функціонування підприємств є фактично неможливим, законодавством було передбачено можливість бронювання військовозобов’язаних працівників в умовах воєнного стану.

Розширено перелік осіб, що звільняються від військової служби в умовах воєнного часу

Дата: 19.04.2022 09:31

Прийнято Закон України, яким розширено перелік осіб, що звільняються від військової служби в умовах воєнного часу та загальної мобілізації

01.04.2022р. Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо звільнення від військової служби деяких категорій громадян» № 2169-IX.

Нові підстави звільнення з військової служби та від мобілізації

Дата: 14.04.2022 18:20

ВРУ встановила додаткові підстави для звільнення з військової служби та відстрочки від мобілізації під час воєнного стану, які починають діяти з 14 квітня 2022 року.

Додаткові підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану визначає Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо звільнення від військової служби деяких категорій громадян» від 01.04.2022 № 2169.

Чи можлива відстрочка від строкової служби в армії?

Дата: 14.12.2021 17:14

Питання: Чи можна отримати відстрочку від строкової служби в армії у зв’язку з тим, що проживаю разом з одиноким непрацездатним батьком (інвалідом 2 групи)? Я не є опікуном батька та зареєстрований в іншому місці.

Відповідає Володимир Подлєсняк, головний юрист Кремінського бюро правової допомоги.

Відповідно до ч. 2 ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами надається призовникам (за їх бажанням):

Підписка на відстрочка