Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом щодо перезавантаження команди управління в Силах оборони

Дата: 10.02.2024 22:56

Президент України Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом. Головне питання - перезавантаження команди управління в Силах оборони.

Про це повідомив Глава країни у відео зверненні і додав, що до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії - бойові командири, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні. 

Зокрема, заступниками Головкома Олександра Сирського стали полковник Вадим Сухаревський – його напрямок це безпілотні системи і розвиток застосування дронів та полковник Андрій Лебеденко – його напрямок це інновації, технологічний компонент армії та бойових систем.

Заступниками начальника Генштабу Збройних Сил України Президент погодив наступні кандидатури:

- бригадного генерала Володимира Горбатюка – його напрямок це оперативна робота, робота штабів, планування, управління: в кожному штабі мають на сто відсотків розуміти фронт;

- бригадного генерала Олексія Шевченка – його напрямок це логістика армії;

- бригадного генерала Михайла Драпатого – він відповідатиме за підготовку та якісне тренування військових. 

"Увесь реальний досвід бойових командирів, бойових бригад, наших підрозділів, які побудували якісну систему тренування воїнів та оцінки й аналізу бойових дій, – увесь цей досвід має бути реалізований для успіху Сил оборони України" - зазначив Володимир Зеленський.