Зеленський

Володимир Зеленський і Олаф Шольц підписали двусторонню безпекову угоду: деталі

Дата: 16.02.2024 14:37

Сьогодні ми з Олафом Шольцом підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Німеччиною.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час поїздки в Німеччину.

Так, Президент зазначив, що це безпрецедентний документ, що закріплює німецьку підтримку для України на рівні понад 7 мільярдів євро на 2024 рік, а також зброя, щодо якої вже є конкретні контракти.

Президент України призначив командувачів сухопутних військ, об'єднаних сил, ДШВ і сил ТрО

Дата: 11.02.2024 10:58

Президент України Володимир Зеленський провів зміни в Силах оборони та призначив командувачів сухопутних військ, об'єднаних сил, десантно-штурмових військ і сил ТрО.

Зокрема, про це йдеться в указах на сайті Президента.

Так, Президент призначив генерал-лейтенанта Павлюка Олександра Олексійовича командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України.

Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом щодо перезавантаження команди управління в Силах оборони

Дата: 10.02.2024 22:56

Президент України Володимир Зеленський провів наради з військовим керівництвом та урядом. Головне питання - перезавантаження команди управління в Силах оборони.

Про це повідомив Глава країни у відео зверненні і додав, що до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії - бойові командири, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні. 

Президент Володимир Зеленський вніс зміни до складу РНБО і Ставки Верховного Головнокомандувача

Дата: 10.02.2024 11:09

Президент України Володимир Зеленський вніс зміни до складу Ради національної безпеки і оборони та Ставки Верховного Головнокомандувача.

Так, згідно з указом № 67/2024 від 9 лютого, глава держави увів до персонального складу Ставки Головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, а також вивів зі складу Ставки колишнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Зеленський зустрівся із Залужним і оголосив про зміни в керівництві ЗСУ

Дата: 08.02.2024 18:30

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генералом Валерієм Залужним і обговорив питання оновлення ЗСУ.

Про деталі зустрічі Глава держави написав в Телеграм.

Зокрема, він подякував Головнокомандувачу за два роки захисту України і додав, що вони обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України, а також, хто може бути в оновленому керівництві ЗСУ.

"Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді" - повідомив Президент.

Окрім Залужного змістять і Шмигаля: експерт розповів хто потрапить під «перезавантаження» Зеленського?

Дата: 06.02.2024 17:56

Президент Зеленський в інтерв’ю телеканалу Tg1, відповідаючи на запитання щодо повідомлень у ЗМІ про ймовірну відставку головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного заявив, що Україні потрібне загальне перезавантаження у керівництві державою. Він пояснив, що має на увазі ротацію цілої низки державних лідерів, «не тільки в одному секторі, такому як військовий».

За словами політолога Руслана Бортника Зеленський має намір провести серйозні зміни управлінської вертикалі в армії, пише Голос Today.

Забирати чоловіків з вулиці працівниками ТЦК не нормально, - Зеленський про мобілізацію та війну в Україні

Дата: 29.01.2024 09:37

Президент України в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD розповів про війну в Україні, допомогу партнерів та мобілізаційні процеси.

Зокрема, про чисельність Сил оборони Зеленський зазначив, що у нас майже мільйонна армія, а саме 880 тисяч.

Також Президент наголосив, що "при цьому у нас 30 мільйонів людей зараз, конкретно 30 мільйонів людей працюють", а щодо тих хто виїхав за кордон, Зеленський хоче, щоб люди мобілізаційного віку були в Україні.

Президент Володимир Зеленський створив Раду з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану

Дата: 27.01.2024 09:39

Президент України Володимир Зеленський створив Раду з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Про це він повідомив у своєму зверненні і відповідний указ опублікували на сайті Офісу президента.

Також одночасно було створено Всеукраїнську економічну платформу, на якій буде представлений малий бізнес, середній, великий, інвестори, а також релоковані підприємства в різних регіонах країни.

Володимир Зеленський анонсував рішення РНБОУ щодо економічної безпеки та стабільності в Україні

Дата: 23.01.2024 22:06

Є рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо економічної безпеки та економічної стабільності саме зараз, у час воєнного стану.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення. 

Голова держави зауважив, що визначені кроки, які допоможуть і українським підприємцям, і державним інституціям вирішити той комплекс проблем, про який багато говорилося цими тижнями.

Українців за кордоном не можна втрачати: Зеленський виступив з пропозицією множинного громадянства

Дата: 23.12.2023 14:10

Президент України Володимир Зеленський під час нещодавньої пресконференції заявив, що одним із механізмів збереження зв’язку з батьківщиною тих українців, які виїхали за кордон після початку повномасштабного російського вторгнення може стати реалізація ідеї множинного громадянства.

Підписка на Зеленський