Як поліція допомагає ТЦК розшукувати та доставляти до військкоматів "ухилянтів", що перебувають у розшуку

Дата: 02.04.2024 13:13

Як поліція допомагає ТЦК розшукувати та доставляти до військкоматів осіб, які перебувають у розшуку за ухилення від мобілізації, розповів Радіо Свобода начальник Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Максим Ахрамєєв.

Зокрема, як зазначив представник правоохоронних органів, підрозділи Нацполіції отримують звернення від центрів комплектування щодо тих, хто ухиляється від призову, і лише доставляють таких людей до ТЦК та СП.

За його словами, вже у територіальному центрі комплектування складається постанова про адміністративне правопорушення та встановлюються обставини неприбуття за повісткою.

"Складається протокол уповноваженим офіцером ТЦК та СП, де зазначається час та місце розгляду справи по суті. І коли особа прибуває, або одразу на місці, виноситься постанова. Якщо особа не з’явилася по повістці з поважних причин, то постановою закривається адміністративна справа", — зазначив Максим Ахрамєєв.

Поліцейський додав, що якщо особа не має можливості довести, що вона не з’явилась із поважних причин, то складається постанова про накладення адміністративного штрафу.