За виявлений мужність та героїзм адвокат, полковник ЗСУ Ігор Сєрков отримав чергову заслужену нагороду

Дата: 15.05.2024 10:26

24 лютого 2022 року в перші години збройної агресії російської федерації проти України Сєрков Ігор після оголошення в країні військового стану, без усіляких повісток та сповіщень, незважаючи на законні підстави відстрочки від мобілізації, проявляючи тверду патріотичну громадянську позицію та являючись офіцером запасу ЗСУ прибув до Святошинського районного у м. Києві ТЦК та СП. І на виконання вимог указу Президента України від 24.02.2022 року № 69/2022 з урахуванням пропозицій Ради національної безпеки України, відповідно до частини другої статті 102, пунктів 1,17, 20 частини першої статті 106 Конституції України про проведення загальної мобілізації – 24.02.2022 року був добровільно призваний на військову службу за мобілізацією.

Полковник Сєрков у перші важкі часи для нашої Батьківщини прийняв на себе командування батальйоном ТрО. Бійці його батальйону уміло знищували ворога на підступах до столиці.

Потім Ігор Сєрков продовжив свою службу на других відповідальних ділянках фронту. Полковник Сєрков завжди був там, куди посилала його Батьківщина, де с честю та гідністю виконував бойову задачу!

8 травня 2024 року Ігор Сєрков в сесійній зали КМДА в урочистій обстановці отримав державну нагороду за оборону міста Києва у лютому-березні 2022 року.

Сєрков Ігор

Нагадаємо, Ігор Сєрков окрім захисту Батьківщини, як адвокат та правозахисник, активно стоїть на захисті прав людей і, зокрема військовослужбовців та є постійним автором нашого інформаційно-правового ресурсу.

За цим посиланням можна прочитати розлоге інтерв'ю адвоката нашому виданню, а також ознайомитись з його історією в рамках проекту "Історії війни".