39 об’єктів нерухомості та 15 авто: суд арештував майно нардепа Дубінського

Дата: 24.11.2023 10:12

За матеріалами ДБР слідчим суддею накладено арешт на майно чинного народного депутата Олександра Дубінського. Як зазначається, частину майна було зареєстровано на його матір та колишню дружину. Всього арештовано 39 об’єктів нерухомості (23 квартири в Києві, 8 земельних ділянок, два житлові будинки у столиці та області) та 15 автомобілів.

Так, під час розслідування кримінального провадження було отримано інформацію, що Олександр Дубінський, його мати і дружина протягом кількох останніх років стали власниками великої кількості квартир, автомобілів, двох будинків і сімдесяти соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів. При цьому офіційні доходи фігуранта та його близьких не дозволяли набути таку кількість майна.

Зокрема, мати нардепа має у власності два автомобіля Mercedes-Benz, два автомобіля BMW, Toyota Land Cruiser, Maserati Coupe Cambiocorsa і ЗАЗ Vida, а також володіє 19 об'єктами нерухомості, на загальну суму близько $1 млн. 

Слідчі ДБР також встановили, що нардепом, його матір’ю та на сьогодні вже колишньою дружиною протягом 2008–2023 років проведено ризикові фінансові операції на мільйонні суми, у тому числі з готівкою. Вони значно перевищують офіційно отримані доходи, що може свідчити про легалізацію коштів через придбання родиною високоліквідних активів, а також зарахуванням грошей на депозитні рахунки.

Досудове розслідування здійснюється за ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) та ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).