громадські роботи

"Армія відновлення": Уряд збільшив оплату до більш ніж 10 тис грн за виконання суспільно корисних робіт

Дата: 28.10.2023 18:10

Уряд України підвищив оплату праці за виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення” в півтора рази - до 10 050 грн.

“Армія відновлення” - це проект, який запустили восени минулого року для того, щоб фінансово підтримати людей, які тимчасово втратили роботу. Охочі можуть долучитись до виконання суспільно корисних робіт та отримувати за це оплату від держави у розмірі мінімальної зарплати.

Суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану

Дата: 17.05.2023 14:47

Правові та організаційні засади залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності (далі – суспільно корисні роботи), а також питання соціального захисту працездатних осіб, що залучаються до їх виконання визначаються Порядком залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженим постановою  Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 №753 (далі – Порядок №753).

Правопорушники будуть відбудовувати країну - законопроект

Дата: 09.04.2023 10:45

«Залучення порушників до громадських робіт в межах всього міста або області зможе забезпечити потребу громад в безоплатній роботі, зокрема для ліквідації наслідків ведення воєнних дій».

Такі цілі проголошені у проекті «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо удосконалення виконання покарання у виді штрафу та громадських робіт» (№9148), пише Адвокат права.

Вже понад дві тисячі безробітних українців залучили до проєкту "Армія відновлення"

Дата: 26.11.2022 12:12

Вже понад 2000 безробітних осіб зробили внесок у вирішення найгостріших проблем України, будучи залученими до суспільно корисних робіт (СКР), так званої "Армії відновлення".

Про це повідомляє Державна служба зайнятості.

Суспільно корисні роботи для українців: Уряд планує залучення безробітних до “Армії відновлення” України

Дата: 26.10.2022 10:17

Уряд запроваджує механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” України через їх участь у суспільно корисних роботах.

Впровадження цього механізму в регіонах обговорили під час наради Першого віцепрем’єр-міністра - міністра економіки України Юлії Свириденко. 

Кого залучатимуть до громадських робіт під час війни

Дата: 07.07.2022 19:36

Кабмін постановою від 21.06.2022 р. № 716 вніс зміни до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану і Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Чи дійсно, що всіх безробітних примусово направлятимуть на громадські роботи: відповідь юристів

Дата: 06.07.2022 09:45

Новина про запровадження громадських робіт для безробітних, здається, встигла облетіти весь Інтернет. Однак, чи насправді такі роботи стають обов’язковим для всіх без винятку, розбирався Юридичний порадник для ВПО

Підписка на громадські роботи