Люди звикли користуватись мобільними додатками для роботи та розваг. Але не всі знають, що серед безлічі застосунків можна знайти багато корисного і для особистого використання. Додатки допомагають планувати повсякденні завдання, займатись спортом, підтримувати оптимальну вагу, рахувати гроші та багато чого іншого.
Корисні додатки
Всі додатки, умовно можна поділити на кілька категорій: для розваг, такі як https://artmedia.kiev.ua/online-bookmakers/, а також для більш зручної організації повсякденних та робочих завдань. Серед популярних варто зазначити:
- папки для організації та управління часом: Todoist, Microsoft To-Do, Any.do;
- календарі: Google, Microsoft Outlook, Fantastical;
- апки для розподілу завдань між командами: Trello, Asana, Notion;
- трекери фізичної активності: Fitbit, Google Fit, Apple Health;
- додатки для медитації та релаксації: Headspace, Calm, Insight Timer;
- програми для фітнесу: Nike Training Club, MyFitnessPal, 7 Minute Workout;
- апки для ведення особистих фінансів: Mint, YNAB (You Need A Budget), PocketGuard;
- мовні програми: Duolingo, Memrise, Babbel.
Деякі з них є безкоштовними та потребують лише реєстрації через акаунти Google. У інших певні можливості доступні тільки після оплати.
Як обрати собі корисні програми
Серед усього різноманіття, які пропонують App Store і Google Play буває складно вибрати потрібні програми. Особливо важко знайти додаток, коли не знаєш, як він називається. Для цього в маркетах існують категорії. Варто знайти якийсь один додаток, як сам маркетплейс буде пропонувати схожі апки.
Таким чином можна знайти безкоштовні серед величезної кількості платних програм, або завантажити недорогу й дієву, замість дорогої і незрозумілої апки. Перш ніж придбати платні програми, спробуйте кілька. Це дозволить вам краще зрозуміти, яка програма відповідає вашим очікуванням. Тим більше, що більшість апок має безкоштовний тестовий період або дозволяє використовувати частину функціонала безкоштовно чи за перегляд рекламних оголошень.
Частина програм є безкоштовними для українців. Але для того, щоб використовувати їх, треба вказувати номер телефону або доводити свою присутність в країні за допомогою геолокації. Є і випадки, коли навпаки, програми недоступні в Україні. Варто пошукати їх аналоги або зареєструвати програму з використанням VPN чи просто вказати іншу країну, наприклад Польщу, при завантаженні.