навчання

Розпочалась реєстрація на єдине фахове вступне випробування (БЄФВВ) для майбутніх бакалаврів

Дата: 22.04.2024 11:44

Випробування (БЄФВВ) для майбутніх бакалаврів триватиме до 30 квітня включно і буде проводитись у приймальних комісіях закладів вищої освіти за умови особистої присутності або дистанційно.

Як зареєструватися?

1. Потрібно сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів: 

Ветерани та учасники бойових дій можуть пройти безкоштовне професійне навчання

Дата: 26.03.2024 10:30

Під час наради в Мінреінтеграції обговорювали урядовий проєкт щодо професійного навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Зокрема військові можуть пройти курси підвищення кваліфікації, перенавчання й отримати ваучери на здобуття освіти.

Cтартувала реєстрація для участі в НМТ-24 (національному мультипредметному тесті): як зареєструватися вступникам?

Дата: 14.03.2024 10:00

Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триватиме до 11 квітня включно. 

Для реєстрації вступникам потрібно:

Ваучер на навчання: хто може отримати та як це зробити?

Дата: 26.01.2024 10:06

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Основна мета видачі ваучера – підвищення конкурентоспроможності та розширення можливостей для працевлаштування.

Стипендії до $500 на навчання для ветеранів: як подати заявку розповіли в Мінреінтеграції

Дата: 24.01.2024 10:39

Стартував прийом заявок для участі в Конкурсі стипендій у розмірі до 500 доларів США на короткострокові навчальні програми або курси в межах Програми реінтеграції ветеранів IREX.

Про це повідомляє Мінреінтеграції з посиланням на організаторів.

Зазначається, що формат короткострокових курсів допоможе ефективно планувати навчальний процес без відриву від діяльності або лікування для ветеранів, які його потребують.

Рада ЄС схвалила додаткове фінансування для навчання українських військових

Дата: 28.11.2023 17:48

Рада Європейського Союзу збільшила на 194 мільйони євро фінансування місії з навчання військових ЗСУ. Загальна сума програми становить 255 млн євро.

Про це повідомляє hromadske з посиланням на сайт Ради ЄС.

Підтримка в межах Місії військової допомоги ЄС на підтримку України (EUMAM Ukraine) надаватиметься через Європейський фонд миру (EPF).

Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть безкоштовно пройти професійне навчання

Дата: 27.11.2023 09:30

В Україні стартував урядовий проєкт, за яким учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть безоплатно пройти професійне навчання.

Про реалізацію проєкту розповіли на нараді з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Так, наразі навчання проводиться у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості у містах Дніпро, Полтава, Одеса, Львів, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Харків. 

Безкоштовне професійне навчання для ветеранів та осіб з інвалідністю: деталі та заявка на участь

Дата: 21.11.2023 13:20

В Україні стартував новий експериментальний урядовий проєкт, який дає змогу учасникам бойових дій і громадянам, які отримали інвалідність через війну, безоплатно пройти професійне навчання.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Йдеться про підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Це сучасні заклади освіти, які навчають робітничих професій, актуальних на ринку праці.

Нова підстава для звільнення військовослужбовців зі служби: в Раді зареєстрували законопроєкт

Дата: 17.11.2023 17:37

Нова можливість з’явиться у разі ухвалення Верховною радою законопроєкту №10209. Тоді чоловіки, які стали студентами після мобілізації, зможуть звільнитися з військової служби. Для того, щоб покинути військо для здобування освіти необхідно буде написати рапорт.

Про це розповіла адвокатка Марина Бекало.

Запроваджено програму профтех навчання для УБД та інвалідів війни

Дата: 15.09.2023 22:26

Кабмін затвердив Порядок реалізації експериментального проекту з організації навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Держслужби зайнятості. 

Підписка на навчання