НАЗК

Про особливості декларування знищеного майна розповіли в НАЗК

Дата: 05.03.2024 20:32

Через російську військову агресію багато українців, в тому числі й посадовців, втратили свої квартири, будинки, автомобілі та інше майно. 

Тому у деяких декларантів виникає логічне запитання – чи потрібно знищене майно відображати у своїх деклараціях?

Деталі роз'яснили в НАЗК.

Якщо ваш будинок зруйновано, то дані про такий об’єкт підлягають відображенню в розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації до моменту виключення відомостей про нього із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Уряд призначив Віктора Павлущика Головою НАЗК

Дата: 27.02.2024 14:27

Кабмін призначив Віктора Павлущика на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Уряду, повідомили в пресслужбі відомства.

Віктор Павлущик з 2015 року працював у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ), дотепер був старшим детективом - керівником відділу детективів НАБУ. З 2008 по 2015 рік проходив військову службу в органах Служби безпеки України на оперативних посадах та посадах керівного складу.

Заборона на виїзд за кордон в умовах воєнного стану: корупційні схеми та ризики від НАЗК та коментар адвоката

Дата: 22.02.2024 10:31

Типові корупційні та інші ризики у процедурах перетинання державного кордону військовозобов’язаними чоловіками у віці від 18 до 60 років від НАЗК.

РИЗИК 1

Зловживання службовим становищем, вимагання та отримання посадовими особами Мінінфраструктури або обласних військових адміністрацій неправомірної вигоди при прийнятті рішення про виїзд за межі України таких військовозобов’язаних осіб як водії гуманітарних та інших вантажів, із застосуванням інформаційної системи «Шлях»20 або прийняття таких рішень в умовах конфлікту інтересів.

НАЗК склало протокол про адмінпорушення стосовно в.о. Голови Конституційного Суду України: йому загрожує звільнення

Дата: 18.01.2024 18:28

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало протокол про адміністративне порушення стосовно в.о. Голови Конституційного Суду України Сергія Головатого.

В Агентстві встановили, що в.о. Голови КСУ Сергій Головатий ухвалив рішення в умовах реального конфлікту інтересів, про який не повідомив у встановленому порядку.

Так, на розгляд до КСУ надійшла скарга, у якій заявник зазначав, що Сергій Головатий вніс завідомо недостовірні відомості до ухвали суду та наполягав на його звільненні.

Американську ресторанну франшизу Subway НАЗК внесло до переліку спонсорів війни

Дата: 10.01.2024 21:57

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло у перелік спонсорів війни американську багатонаціональну франшизу ресторанів швидкого харчування Subway.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що у росії продовжує працювати понад 500 ресторанів компанії, сплачуючи сотні тисяч доларів податків до бюджету рф.

Мережа також активно рекламується через підсанкційні російські соціальні мережі та співпрацює з компаніями, які мають справу з державними та правоохоронними органами країни-агресорки.

Колишнього Голову ВС Князєва визнано винним у неправомірному отриманні подарунків та конфісковано 906 600 грн

Дата: 27.12.2023 17:59

Печерський райсуд м. Києва на підставі матеріалів НАЗК визнав винним колишнього Голову Верховного Суду Всеволода Князєва у порушенні встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків, зобов’язав сплатити штраф в розмірі 2 550 грн, а також конфіскував подарунок в сумі 906 600 грн.

НАЗК призупинило статус спонсора війни для австрійського Raiffeisen Bank

Дата: 17.12.2023 11:42

Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) призупинило статус міжнародного спонсора війни для австрійської банківської групи Raiffeisen Bank.

"Статус призупинено на період проведення двосторонніх консультацій із залученням представників Європейської Комісії", – вказано у повідомленні.

Як зазначають ЗМІ Австрія одобрила 12-й пакет антиросійських санкцій, натомість попросила виключити Raiffeisen із переліку "спонсорів війни".

Працівники ОП та керівники ТЦК: затверджено новий Перелік посад з високим рівнем корупційних ризиків

Дата: 14.12.2023 15:01

13 грудня 2023 року набрав чинності оновлений Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, у якому значно розширено коло посадовців, які обґрунтовано мають такі ризики.

Про це повідомляє НАЗК.

Зокрема, до Переліку тепер входять:

У начальника Малиновського ТЦК Одеси Кушнерова виявили ознаки незаконного збагачення на майже 47 млн грн

Дата: 20.10.2023 10:45

НАЗК після перевірки виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, які свідчать про незаконне збагачення начальника Малиновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК) міста Одеси Вячеслава Кушнерова на майже 47 млн грн.

Зокрема, Агенством було встановлено наступні факти:

НАЗК внесло три найбільші китайські нафто-газові компанії до переліку міжнародних спонсорів війни

Дата: 03.10.2023 16:33

Три найбільші китайські нафтогазові компанії продовжують реалізовувати спільні проекти з рф та фінансувати стратегічну галузь росії сплатою своїх значних податків.

Про це повідомили в НАЗК і додали, що внесли до переліку міжнародних спонсорів війни ці компанії, а саме: China National Offshore Oil Corporation (CNOOC Group), China Petrochemical Corporation (Sinopec Group) та China National Petroleum Corporation (CNPC).

Підписка на НАЗК