Парі-Матч: ігрові турніри найближчим часом

Дата: 16.08.2023 15:23

Паріматч – один із найвідоміших і найбільш популярних букмекерів. Через його сайт і мобільний додаток робили ставки та неодноразово вигравали не сотні, а тисячі бетторів з усіх куточків України. У статті розглянуто, які цікаві спортивні події очікуються найближчим часом, чи можна сьогодні користуватися веб-ресурсом Паріматч і чому реєстрація на ньому неможлива.

Бренд Pari Match: історія та сучасність

Компанія Паріматч вийшла на український азартний ринок у далекому 1994 році. На той момент це була мережа наземних залів, де всі бажаючі могли укладати парі на футбольні матчі, боксерські поєдинки або тенісні турніри.

Діджиталізація внесла свої корективи в роботу компанії і приблизно через 10 років після початку її діяльності з'явився офіційний веб-сайт Pari Match. Він працював в доменній зоні «com» і приймав користувачів із пострадянського простору. Трохи пізніше функціонал азартного порталу розширився, доповнившись розділом «Казино». Любителі азартних розваг отримали можливість крутити барабани і робити ставки на автоматах від кращих провайдерів світу.

Парі Матч була видана ліцензія КРАІЛ. Але навесні 2023 року відповідно до рішення РНБО був підписаний Указ Президента, що відкликав дозвіл на діяльність і накладав персональні економічні санкції. Інтернет-ресурс Pari Match, на даний момент, не доступний, а всі ті, хто звик робити ставки на сайті, можуть скористатися порталом міжнародної компанії Parimatch, що працює за ліцензією від уряду Гібралтару. Її веб-сайт знаходиться в доменній зоні «co» і доступний українським бетторам через VPN, «дзеркало» або інші сервіси-антиблокувальники.

На що можна укласти парі найближчим часом?

Перед тим, як зареєструватися на міжнародному веб-ресурсі Паріматч, варто оцінити його лінію і розпис. На головній сторінці сайту в бічному меню (зліва) представлені популярні спортивні дисципліни, на які можливо робити ставки.

Серед них є:

  • Футбол;
  • Баскетбол;
  • Кінні скачки;
  • Бокс;
  • ММА/UFC;
  • Електронний (віртуальний) спорт;

Крім популярних у розписі також присутні маловідомі й екзотичні дисципліни на зразок  гельського й австралійського типів футболу, гандболу, гольфу, крикету та ін. Їх можна відшукати в розділі «Sport A-Z», який знаходиться під найпопулярнішими видами спорту.

Клікнувши по будь-якій з цих вкладок, можливо більш детально дізнатися про майбутні змагання та умови укладання парі по ним. Наприклад, у футбольному розділі представлені матчі англійської Прем'єр-ліги, Ліги чемпіонів, Національної ліги Великобританії та ін. У неділю, 20 серпня відбудеться зустріч ФК «Челсі» з «Евертоном», а в наступний день «Кристал Пелас» повинен зіграти «Арсенал».

Любителям боксу напевно буде цікаво, що 26 числа поточного місяця Олександр Усик вийде на ринг із Деніелом Дубойсом. На міжнародному порталі Паріматч можна поставити 1/12 на перемогу Усика, 25/1 на нічию або зробити ставку 13/2 на те, що переможе Дубойс.

На початку вересня (2.09.) відбудеться бій Ліама Сміта з Крісом Юбенком. Pari Match пропонує поставити на перемогу Сміта на умовах 4/6, або зробити ставку на нічию 16/1. Також можна укласти парі на перемогу Юбенка 4/6.

Щоб переглядати розпис подій, не потрібно реєструватися і виконувати вхід у Парі-Матч. Створення та подальша активація (і верифікація) акаунту знадобиться при укладанні парі на обраний турнір, змагання або поєдинок. Pari Match пропонує хороший вибір подій та високі коефіцієнти на найпопулярніші види спорту, як баскетбол, футбол або бокс.