робота

Особливості роботи в нічний час у період дії воєнного стану - роз'яснення

Дата: 09.06.2024 09:34

Нічним вважається час з 10 години вечора до 6 години ранку. Гарантії в оплаті праці за роботу у нічний час визначені ст. 108 КЗпП України, відповідно до якої, робота у нічний час оплачується у підвищеному розмірі, встановлюваному генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20% тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.

У період дії воєнного стану НЕ залучаються до роботи в нічний час без їх згоди:

ТОП-10 вакансій у ЗСУ: в Міноборони назвали актуальні пропозиції до лав Сил оборони

Дата: 26.05.2024 15:05

У Міністерстві оборони оприлюднили актуальні вакансії у ЗСУ. ТОП-10 вакансій від work.ua, де зокрема військовослужбовцям пропонують високі заробітні плати.

У пресслужбі оборонного відомства у Facebook повідомили, що Збройним Силам України потрібні різні фахівці і мова йде не лише про передову.

Цькування з боку колег або керівництва: як проявляється мобінг?

Дата: 12.01.2024 13:36

На практиці часто трапляються випадки, коли працівники звільняються через цькування з боку колег або керівництва. Таке цькування називають мобінгом та як йому можна уникнути.

Феномен мобінгу властивий для будь-якої держави, зокрема й України, і трапляється як на державних підприємствах, так і в приватних.

Пропонуємо з’ясувати, як проявляється мобінг на підприємстві, в установі, організації та як йому можна запобігти.
• неадекватне сприйняття власної індивідуальності, занижена самооцінка, комплекс неповноцінності, беззахисність;

Чем восполнить отсутствие опыта работы?

Дата: 23.12.2023 19:28

Опыт работы – один из главных блоков в вашем резюме, которому работодатель уделяет наибольшее внимание и значение при отборе кандидатов на вакансию. Этот раздел важен, даже если вы раньше не имели рабочего опыта и только начинаете работать после получения квалификации. Вместо тяготить работодателей отсутствием, вам нужно демонстрировать, чем можете заполнить этот раздел, чтобы работа в Одессе, Киеве, Виннице или другом городе была вашей.

В Україні з’явився сайт із пошуку вакансій у сфері відбудови й транспорту

Дата: 10.12.2023 17:12

Мінінфраструктури разом з Держагентством відновлення, АТ “Укрпошта та АТ “Укрзалізниця”, за підтримки громадської спілки "Українська інфраструктурна асоціація", а також порталу robota.ua створили вебсайт "Робота та відновлення".

На сайті розміщені вакансії в галузях транспорту, зв’язку, будівництва та відбудови в цілому, повідомляє Мінінфраструктури.

Стажування: шлях до успіху чи зловживання правами працівника?

Дата: 22.11.2023 17:02

“В принципі, Ви нам підходите, але пропонуємо 2 місяці безоплатного стажування, щоб вирішити чи будете Ви у нас працювати чи ні!”

Скільки з нас чули таку фразу по завершенні співбесіди?

Юридичний порадник для ВПО надає розʼяснення: що ж взагалі таке стажування.

Уряд надаватиме роботодавцям компенсацію за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Дата: 23.08.2023 15:16

Уряд компенсуватиме роботодавцям витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ груп в розмірі до 100,5 тис. грн.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабміну, повідомляє Міністерство економіки України.

Підписка на робота