Турбота про шкіру — це не лише косметичні процедури в салоні, а й якісний щоденний догляд. Проте сьогодні мати чисту і сяйливу шкіру досить просто, і допоможуть у цьому масажні щітки для обличчя, як ці zakupka.com/k/massazhnye-shchetki-dlya-lica/. Завдяки такому «жіночому девайсу» ви завжди матимете вигляд, ніби щойно вийшли від косметолога. Але як вибрати девайс та чи дійсно він такий ефективний? Дізнайтеся більше з нашої статті.
Плюси та мінуси щіток для очищення обличчя
Масажна щітка для вмивання останнім часом стала чи не найпопулярнішим б’юті-гаджетом. І це легко пояснюється її перевагами. Результат використання девайсу можна порівняти з відлущуванням ороговілих клітин за допомогою спеціального скрабу.
Механічне очищення допомагає позбутися омертвілих клітин шкіри, прибрати залишки тональних засобів і домогтися наступного результату:
-
масаж обличчя робить епідерміс більш пружним та еластичним, сприяє притокі крові до клітин;
-
підвищується дієвість доглядових кремів і сироваток внаслідок проникнення компонентів у глибокі шари дерми;
-
зникає потреба у використанні механічних ексфоліантів та ензимних пілінгів;
-
зменшується прояв недоліків, які зазвичай з’являються у жінок із жирним типом шкіри — закритих комедонів, сального блиску, прищів і постакне;
-
зменшуються пори, вирівнюється тон обличчя.
Водночас не варто ідеалізувати такі девайси, адже щітки мають і недоліки. Зокрема збільшується ризик механічних ушкоджень у власниць сухої шкіри. Також здійснюється значний вплив на судини, що може призвести до розриву капілярів. Тому такі гаджети протипоказані дівчатам з куперозом (судинні зірочки на обличчі) та тим, у кого судини розташовані близько до епідермісу.
Також дерматологи не рекомендують використовувати таку щітку за сильних проявів акне чи алергічної реакції на шкірі.
Які бувають щітки для обличчя
Сьогодні можна знайти абсолютно різні девайси для очищення шкіри обличчя, але всі їх можна умовно розподілити на групи за типом впливу:
-
механічні — найбільш бюджетний варіант. Переважно виготовлені з медичного силікону. Їх найбільший недолік — необхідність власними рухами регулювати інтенсивність впливу. До того ж врахуйте, що ці девайси мають масажні, а не регенерувальні властивості;
-
електричні — працюють від мережі або заряду акумулятора. Переважно мають тоненькі нейлонові щіточки, які безпосередньо взаємодіють зі шкірою. Ретельно відлущують ороговілий шар і очищають шкіру. Підходять для жирної, сухої та комбінованої шкіри;
-
ультразвукові — впливають на дерму завдяки ультразвуковим хвилям. Ніжно і делікатно очищають пори та вирівнюють рельєф, не подразнюють навіть чутливу шкіру.
Критерії вибору щіток для обличчя
Якщо ви вирішили спробувати очищення дерми за допомогою масажної щітки, потрібно уважно вибирати оптимальну модель девайсу. Рекомендуємо враховувати наступні критерії:
-
кількість режимів. Бажано, щоб їх було принаймні 5, тоді ви зможете обрати оптимальний, враховуючи самопочуття вашої шкіри. Критерій неактуальний для механічних моделей;
-
інтенсивність пульсації. Цей показник вказує на кількість пульсацій, які прилад здатний виконати за хвилину. Чим він вищий, тим ретельнішим буде очищення;
-
водонепроникність. Варто вибирати пристрої, чий корпус повністю захищений від потрапляння вологи;
-
матеріал. «Підошва» щіточки або ворсинки повинні бути виконані з гіпоалергенного матеріалу, наприклад, силікону або нейлону;
- виробник. Краще віддавати перевагу продукції тих виробників, які дають хоча б мінімальну гарантію на прилад.
Якщо ви все ще сумніваєтесь у коректності вибору, почитайте відгуки про конкретну модель в інтернеті. Це точно допоможе вам ухвалити правильне рішення.
Щітка для обличчя — незамінний гаджет для сучасної жінки, з яким відвідування косметолога можна скоротити до мінімуму. Дбайте про свою шкіру, а завжди матимете неперевершений вигляд!