ПриватБанк

ПриватБанк змінює порядок прийому платежів за допомогою бізнес-карток

Дата публікації: ср, 03/24/2021 - 10:20

 

Оскільки всі банки зобов'язані виконувати вимоги фінансового моніторингу в частині ідентифікації платників відповідно до Закону України № 361-IX від 06.12.2019 та Постанови НБУ № 65 від 16.05.2020, ПриватБанк встановлює наступні правила поповнення бізнес-карток (карток «Ключ до рахунку» і корпоративних карток) і поточних рахунків:

Заборонили отримувати на ключ-карту ФОП понад 30 тис. грн. в місяць - коментар адвоката

 

Про заборону отримувати на ключ-карту ФОП понад 30 тис.​ Про змінити правил роботи ключ-карти. Про зміни у ПриватБанку.​ Як вирішити ситуацію з ПриватБанком?

 

Юридична консультація - YANKIV - податки і суди 

Что будет с Приватбанком после решения по Суркисам и возврата им депозита

 

Журналисты с активистами решили создать сенсацию из дела Суркисов и Приватбанка. Что же на самом деле скрывается за этим делом и что ждет Приватбанк, Вы узнаете из этого видео.

Немного о праве от Ростислава Кравца

ПриватБанк запустив сервіс видачі готівки з карток на касах торгових закладів

Дата публікації: вт, 06/09/2020 - 19:28

ПриватБанк запустив в Україні новий сервіс, який дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торгових закладів, без необхідності використовувати банкомати.

Про це повідомляє сайт банку.

Скористатися послугою «Готівка на касі» можуть держателі будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної картки) різних платіжних систем.

НБУ готує законопроєкт про заборону повернення неплатоспроможних банків їх ексвласникам

Дата публікації: сб, 12/07/2019 - 11:54

Законопроект зробить неможливим повернення ПриватБанку Коломойському

Нацбанк готує законопроект, який унеможливить повернення неплатоспроможних банків їх колишнім власникам. Про це розповів прем'єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв'ю РБК-Україна.

Взыскание средств с Приватбанка заблокированных под видом финмониторинга | Адвокат Ростислав Кравец

Приватбанк чувствуя полную безнаказанность придумал новый способ присваивать средства клиентов и не возвращать их под видом финансового мониторинга. Теперь мы поломали и эту схему. Далее мы приложим максимум усилий для привлечения всех сотрудников банка к уголовной ответственности за превышение служебных полномочий.

відео / фото галерея