інтернет магазини

Особливості реєстрації інтернет-магазинів для продажів у США, в тому числі на Amazon

Дата: 20.06.2024 23:08

Якщо ваш інтернет-магазин мультимовний і мультивалютний (що, зокрема, доступно на платформі для створення інтернет-магазинів Shop-Express), на американських покупців виходити можна і треба. США має величезний ринок збуту, підкорення якого може принести колосальні прибутки. Але без знання місцевого законодавства та специфіки платіжних систем країни, в якій ви просуваєте свій продукт, звісно, не обійтися.

За торгівлю брендовими речами через соцмережу ІNSTAGRAM податківці наклали штрафні санкції

Дата: 02.02.2024 14:18

При здійсненні контрольно-розрахункової операції в Інтернет магазині податківцями було виявлено порушення. 

Так, на підставі отриманої інформації працівники підрозділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Львівській області провели перевірку суб’єкта господарювання, що здійснює торгівлю брендовим одягом та речами через мережу Інтернет, з використанням сторінки в соціальної мережі ІNSTAGRAM, на яку підписано близько 10 тисяч читачів.

4 любопытные фишки iPad, которыми нужно пользоваться каждый день

Дата: 22.01.2024 13:30

Этот яблочный девайс одинаково хорошо подходит для учебы, работы и развлечений. Но кроме компактности, легкости и большего чем у айфона экрана, Apple оснастила свой таблет опциями, о которых многие пользователи даже не имеют представления.

И зря, потому что благодаря им планшет айпад становится настоящим пультом управления, а ваша продуктивность в буквальном смысле взлетает до небес.

Бездна (Abyss): Подводное царство интриг и завоеваний

Дата: 11.01.2024 09:04
Оформление Бездны выполнено в мрачном и таинственном стиле, который идеально подходит для подводной тематики. Игровое поле выполнено в виде подводного города, а компоненты игры — карты, жетон угрозы и жемчужины...

Як інтернет-магазинам видавати фіскальні чеки: пояснення податкової

Дата: 29.09.2023 11:36

У пресслужбі Державної податкової служби України оприлюднили приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.

Так, незалежно від способу доставки та за умови повної попередньої оплати покупцем за реквізитами поточного рахунку продавця застосування РРО/ПРРО для нього є необов’язковим.

У всіх інших випадках слід враховувати, що якщо:

Торгівля в мережі інтернет: як правильно видати чек (відео)

Дата: 18.09.2023 09:30

У сучасному світі підприємці просувають товар у тому числі у соцімережах та Інтернеті, адже це зручно і для продавця, і для покупців. Разом з тим, виникає питання - фізичного контакту з покупцем немає, як же тоді дотриматися закону під час формування та видачі фіскальних касових чеків?

Незалежно від способу доставки та за умови повної попередньої оплати покупцем за реквізитами поточного рахунку продавця застосування РРО/ПРРО для нього є необов'язковим.

Який алгоритм видачі чеків, якщо доставка товару здійснюється:

Квадрокоптери: не просто іграшки

Дата: 18.08.2023 21:10

Дехто помилково вважає, що сучасні квадрокоптери – це просто електронні іграшки, що літають. Адже саме діти частіше за все просять купити дрон. Уміння керувати таким пристроєм відкриває широкі перспективи, адже дрони використовуються в багатьох сферах. Сучасні моделі представлені в каталозі інтернет-магазину Store in UA.

Чи передбачена відповідальність за торгівлю через соцмережі - роз'яснення адвоката (відео)

Дата: 04.08.2023 08:17

Державна реєстрація - перший крок для початку здійснення господарської діяльності. Тобто, якщо ви займаєтеся продажем товарів чи наданням послуг через Інстаграм чи інші соціальні мережі, то можете опинитися під пильним наглядом ДПС.

Податкова зазвичай звертає увагу на 2 і більше випадків і після цього притягує незареєстрованого підприємця до адміністративної (ст. 164 КУпАП) або навіть кримінальної (ст. 201 ККУ) відповідальності.

Топ лучших марок табака: какой же табак выбрать для кальяна?

Дата: 02.08.2023 13:39

В Украине сегодня табак для кальяна можно приобрести в интернете или супермаркете. Он представлен большим выбором, и отличается вкусовыми добавками, дымностью, жаростойкостью и др. 

Магазин «Tabakka» предлагает оригинальный табак для кальяна с доставкой по Украине по выгодным ценам. Гарантируется качество и разнообразие, а на сайте представлена исключительно сертифицированная продукция от лучших брендов. Какой табак выбрать для кальяна подскажет опытный консультант магазина.

Власникам інтернет-магазинів приготуватися: доступ до сайтів може бути обмежено

Дата: 09.07.2023 13:25

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист прав споживачів, яким серед іншого, пропонується обмежувати доступ до сайтів інтернет-магазинів та інших продавців.

За якої умови інтернет-магазин може бути заблоковано розповідає "Адвокат права".

Підписка на інтернет магазини