КМУ

Усі російські активи на території України перейдуть у власність держави - Шмигаль

Дата: 10.05.2022 22:14

"Усе, чим володіє росія в Україні, ми заберемо й направимо на посилення армії, підтримку людей та відновлення нашої країни" - повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Кабінет Міністрів затвердив документ, згідно з яким російські активи на території України переходять державі, а точніше Державному підприємству «Національний інвестиційний фонд». І Президент, і Уряд неодноразово казали, що росія має заплатити за те, що вона зруйнувала в Україні.

Зростуть виплати військовослужбовцям ЗСУ, прикордонникам та нацгвардійцям - Шмигаль

Дата: 16.02.2022 10:21

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського з 1 березня 2022 року виплати військовослужбовцям ЗСУ будуть підвищені на 30%.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Крім того, до 20% зросте грошове забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії (з урахуванням вже прийнятого рішення про підвищення на 10% з 1 лютого).

Зарплаты ТОП-чиновников Кабмина: сколько заработали министры и их заместители в конце 2021 года

Дата: 21.01.2022 10:26

В конце 2021 года министрам и их заместителям, кроме оклада и обычных надбавок, начислили отпускные, помощь на оздоровление и решение социально-бытовых проблем, а некоторым и премии.

Подробнее о том, кто сколько получил в материале «Слово и дело».

 

Обнародованы зарплаты украинских министров и их замов: кто и сколько получил в августе?

Дата: 19.09.2021 17:20

В августе членам украинского правительства были начислены более низкие зарпалаты, чем в июле – тогда к выплатам плюсовались еще и отпускные. Между тем большинство замов министров получили большую зарплату, нежели их руководители.

Об этом пишет «Слово и дело».

 

Підписка на КМУ