компенсація за житло

Верховна Рада пропонує списання кредитів на майно, яке було знищено чи пошкоджено внаслідок війни

Дата: 09.07.2022 19:05

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект 7441-1 від 14 червня 2022 року про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо підтримки позичальників, майно яких було знищено або зазнало пошкоджень внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Заставне майно було пошкоджене під час бойових дій: що робити (відео)

Дата: 29.06.2022 14:45

Українці зіткнулися із проблемою, яку викликала війна: майно зруйноване, але кредит за нього залишився і треба сплачувати відсотки.

У ВРУ зареєстрували декілька проектів, якими пропонується "замороження" кредиту (виплата основної суми кредиту, відсотків, комісій та інших платежів) або списання заборгованості.

Але поки документи не прийнято, певні дії вчинити все ж варто.

Пошкодження під час війни майна: чи повинні страховики виплачувати компенсацію, відповіли в НБУ

Дата: 29.06.2022 09:45

Серйозним викликом для ринку є страхування воєнних ризиків. Наразі, якщо майно не було застраховане через воєнні ризики, то шкода, завдана йому в результаті воєнних дій, не визнається страховим випадком і не підпадає під покриття дії договору страхування.

Про це розповів заступник Голови НБУ Sergiy Nikolaychuk.

Окупанти зруйнували ваше житло: як отримати компенсацію та які джерела фінансування можливі?

Дата: 29.06.2022 09:23

Внаслідок військової агресії росії на початку червня в Україні вже було знищено або пошкоджено понад 45 мільйонів квадратних метрів житлової нерухомості, і ця цифра кожен день зростає. Ще на початку березня президент Володимир Зеленський пообіцяв допомогу від держави всім громадянам, чиє майно постраждало внаслідок збройної агресії рф.

Стало известно, когда в Украине запустят реестр разрушений

Дата: 23.06.2022 09:51

В июле в Украине запустят так называемый реестр разрушений, через который физлица будут подавать заявки о поврежденном имуществе.

Об этом сообщил заместитель министра инфраструктуры Анатолий Комирный, передает budportal.

"Сейчас мы разрабатываем реестр разрушений, в середине июля запустим полный функционал – не только подача физлицами заявок о вреде, но и возможность добавления результатов обследования [зданий] органами местного самоуправления" – сказал Комирный.

Фіксація збитків від бойових дій російської федерації

Дата: 19.06.2022 07:36

 

У результаті російської агресії і бойових дій українці зіштовхнулися з необхідністю фіксування фактів руйнування чи пошкодження майна. Дуже важливо зібрати докази втрати майна та отримати документальне підтвердження його вартості. Звичайно, в умовах активного ведення бойових дій це зробити складно, але це може полегшити доказовий процес. Фото, відео, показання свідків, акти обстеження, первинні документи - це все знадобиться для отримання компенсації від держави.

Детальніше про це розповідає керуючий партнер, адвокат ЮК "Winner" Ігор Ясько.

Борги позичальників, майно яких було знищено або пошкоджено під час війни, можуть списати або "заморозити"

Дата: 14.06.2022 16:39

Зареєстровано законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо підтримки позичальників, майно яких було знищено або зазнало пошкоджень внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Про це написав у Telegram голова Податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Як не втратити право на компенсацію за зруйноване житло?

Дата: 13.06.2022 08:59

З 24 лютого кількість зруйнованих та пошкоджених будинків і квартир в Україні невпинно зростає. Чи можуть сподіватися власники на компенсацію втрат та як діяти, щоб не втратити на неї право, розповідає Юридичний порадник для ВПО.

Що передбачає закон?

Збитки під час війни: як отримати компенсацію за майно, втрачене через бойові дії

Дата: 09.06.2022 15:45

1 червня 2022 року відбувся онлайн семінар-практикум – «Як отримати компенсацію за втрачене майно під час війни. Бронювання працівників – порядок подання Пропозиції» в рамках Grain Storage Forum “ELEVATOR”.

Організатори події: Інформаційно-аналітична Група компаній “ПроАгро Груп“ (ProAgro Group) та Асоціація Елеваторів України.

Юридична компанія Winner - Адвокат Ясько Ігор

Що потрібно зробити до того, як почати конфісковувати майно колаборантів та пособників росії

Дата: 01.06.2022 10:46

Останнім часом вже прийнята низка законопроектів які дозволяють конфісковувати майно та активи осіб що підпали під санкції та колаборантів. Однак, що далі буде відбуватись з цими активами і як їх використати до кінця не врегульовано.

Докладніше про це Ви дізнаєтесь із відео.

Немного о праве от Ростислава Кравца
Підписка на компенсація за житло