МВС

В Україні 90% рятувальників та поліцейських заброньовано - Ігор Клименко

Дата: 07.06.2024 21:10

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, кількість військовозобов’язаних працівників ДСНС та Нацполіції, які підлягають  бронюванню, може становити понад 50% за окремим рішенням Міністра оборони, прийнятим на підставі обґрунтованого звернення Міністра внутрішніх справ. 

Як повідомив Міністр МВС Ігор Клименко, відповідно прийнято узгоджене рішення про бронювання 90% особового складу ДСНС та Нацполіції.

10% співробітників ДСНС мають вибір мобілізовуватися до лав Збройних Сил України, Національної гвардії або Державної прикордонної служби. 

З початку запуску Єдиного реєстру зброї подано 306 тисяч заяв на отримання різних видів дозвільних документів - МВС

Дата: 20.04.2024 09:56

Українці подали через Єдиний реєстр зброї (ЄРЗ) вже понад 306 тисяч заяв на отримання різних видів дозвільних документів.

Про це повідомляє МВС України.
 
Зокрема, зазначається, що станом на сьогодні, в ЄРЗ зареєстровано вже 306 048 заяв на придбання, зберігання, переоформлення зброї, направлення на комісійний продаж, продовження строку дії дозволу на зберігання зброї тощо. 

У базах поліції є сотні тисяч імовірних ухилянтів від служби - міністр внутрішніх справ Клименко

Дата: 19.04.2024 14:00

У базах поліції є дані про сотні тисяч осіб, які, на думку ТЦК, можливо, ухиляються від служби.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає Укрінформ.

Система відемоніторингу дозволить правоохоронцям притягувати до відповідальності потенційних правопорушників - Леонід Тимченко

Дата: 04.04.2024 09:47

Законопроєкт про Єдину систему відеомоніторингу стану публічної безпеки наразі перебуває на погодженні всіх зацікавлених міністерств та центральних органів виконавчої влади – вони надають свої пропозиції.

Про це заявив заступних Міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко в інтерв’ю виданню "Телеграф".

Як не стати жертвою онлайн-шахраїв: кіберполіція розповіла про найпоширеніші схеми (інфографіка)

Дата: 25.03.2024 11:28

Найбільш масового поширення в Україні набули злочини, пов’язані з онлайн шахрайствами. Проблема протидії шахрайству в Інтернеті стоїть дуже гостро, адже понад 80% звернень громадян до кіберполіції припадає саме на такий вид злочинів (у середньому до кіберполіції за рік надходить близько 40 тисяч звернень громадян, 80% з яких – щодо шахрайства).

Про це повідомляють в МВС.

Більшість звернень – скарги на продаж неіснуючих товарів, злочини з використанням соціальної інженерії, афери з використанням фішингу. 

Як працює система екстреної допомоги населенню за єдиним номером 112

Дата: 07.03.2024 17:12

 

У спецпроєкті МВС «Безпечна UA» розповіли, як взаємодіють оператори Служби 112 з усіма екстреними службами, коли Служба 112 буде доступною на всій території України і чи залишатимуться чинними звичні номери 101, 102, 103, 104? 

Деталі у відео МВС УКРАЇНИ:

Увага, шахраї! Зловмисники просять пенсіонерів ВПО повідомити реквізити банківських карток

Дата: 28.02.2024 23:16

Шахраї телефонують пенсіонерам та представляються співробітниками Пенсійного фонду. Просять вказати банківську інформацію, нібито для ідентифікації та продовження виплат. 

Однак, у Пенсійному фонді України наголошують, що не використовують таких відомостей у процесі підтвердження особи. Це не передбачено жодним нормативним документом. Процедура ідентифікації пенсіонерів, які є внутрішньо переміщеними особами, проходить особисто, за допомогою Дія. Підпис або у режимі відеоконференцзв'язку. 

Відповідальність за домашнє насильство: що загрожує кривднику (інфографіка)

Дата: 22.01.2024 18:51

Яку відповідальність за домашнє насильство може понести кривдник розповіли у МВС України.

Так, у МВС рекомендують, в разі виникнення безпосередньої загрози життю чи здоров’ю, спочатку телефонувати до поліції за номером 102, щоб винести терміновий заборонний припис щодо кривдника. 

Також може допомогти система безоплатної правничої допомоги. Вона надає послуги людям, що зазнають домашнього насильства, незалежно від статі, віку чи рівня доходу.

Звернутися за допомогою можна: 

Єдиний реєстр зброї, камери з розпізнаванням обличчя, служба 112: у МВС відзвітували про результати роботи у 2023 році

Дата: 11.01.2024 11:52

Єдиний реєстр зброї, Служба 112, понад 7 тисяч відеокамер по Україні, які можуть розпізнавати обличчя, номерні знаки та авто за маркою і кольором.

В МВС відзвітували про роботу та проєкти, які були розпочаті або реалізовані у 2023 році.

Зокрема, задля безпеки українців у межах регіональних систем відеоспостереження та відеоаналітики функціонують понад 50,6 тисяч відеокамер.

У 766-ти громадах 23-х регіонів реалізується проєкт "Поліцейський офіцер громади". 

Також серед основних результатів роботи МВС у 2023 році:

У МВС розповіли, скільки кримінальних проваджень щодо ухилення від призову передали до суду

Дата: 07.01.2024 12:42

Близько 2 600 кримінальних проваджень щодо ухилення від призову вже передали до суду .

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, пише Судово-юридична газета.

За словами міністра, таких проваджень загалом розпочато близько 9 тисяч і, при цьому, ініціатива тут не в поліцейських, а в уповноважених працівників ТЦК та СП.

Підписка на МВС