Надомна та дистанційна робота почали користуватись попитом серед роботодавців та працівників ще з часів епідемії коронавірусу. Зараз, коли значна кількість українців через війну покинули свої домівки такі форми організації праці впроваджені в багатьох підприємствах та організаціях.
Дуже часто поняття «надомна» та «дистанційна» робота плутають або сприймають як одне. Проте це принципово різні форми організації праці.
Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці розповідає чим відрізняються ці поняття:
![1](/sites/default/files/inline-images/366023383_700113495492615_1902512542346242903_n.jpg)